gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Boydan Boya Deyiminin Anlamı nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar Boydan Boya Deyiminin Anlamı nedir biliyor musunuz ben bilmiyorum ve öğrenmek için de size yazdım Boydan Boya Deyiminin Anlamı nedir diye

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Boydan Boya Ne Demek
    Boydan Boya Sözlük Anlamı

Bu deyim bir uçtan diğer uca kadar anlamlarında kullanılmaktadır.
    Örnek bir cümle verecek olursak; "Birlikte sahili boydan boya yürüdüler."

Boydan Boya Deyiminin Anlamı nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bodur Tavuk Her Gün Piliç Deyiminin Anlamı nedir acaba

Bodur Tavuk Her Gün Piliç Deyiminin Anlamı nedir acaba

Merhaba arkadaşlar acaba aranızda Bodur Tavuk Her Gün Piliç Deyiminin Anlamını bilen var mı varsa lütfen bana da yazsın.
  2. Boy Atmak Deyiminin Anlamı nedir acaba

Boy Atmak Deyiminin Anlamı nedir acaba

Merhaba arkadaşlar acaba Boy Atmak Deyiminin Anlamı nedir bu deyimin açıklamasını gerçekten de çok merak ediyorum aranızda Boy Atmak Deyiminin Anlamını bilen varsa bana da yazsın.
  3. Boy Ölçüşmek Deyiminin Anlamı nedir yazın

Boy Ölçüşmek Deyiminin Anlamı nedir yazın

Merhaba hanımlar arkadaşım bana Boy Ölçüşmek Dedi bu ne demek dedim bu bir deyim dedi acaba Boy Ölçüşmek Deyiminin Anlamı nedir biliyor musunuz çok merak ettim de:S
  4. Bölük Pörçük Deyiminin Anlamı nedir

Bölük Pörçük Deyiminin Anlamı nedir

Merhaba arkadaşlar aranızda Bölük Pörçük Deyiminin Anlamı nedir bilen var ise lütfen bana bu deyimin manasını yazsın. Bölük Pörçük Deyiminin Anlamı ne paylaşın.
  5. Çehre Züğürdü Deyiminin Anlamı Nedir ?

Çehre Züğürdü Deyiminin Anlamı Nedir ?

Bu konu; çehre züğürdü deyimi anlamı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir önce ki konumuzda paylaştığımız çanak yalayıcı deyimi anlamı hakkında ki bilgilerin ardından bu sayfamızda da çehre züğürdü deyimi hakkında bu sayfamızdan bilgiler veriyoruz. Çehre züğürdü: Çirkin, suratsız, yüzü yakışıksız. "Oğlanı çehre züğürdü bir kızla evlenmek zorunda bıraktılar."

Sayfayı Paylaş