gebe
  1. dilek86

dilek86 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

boyle bir babayi kiniyorum

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında dilek86 tarafından paylaşıldı.

arkadaslar ben avusturyada yasiyorum iki gunden beni gazeteler bu olaydan bahsediyo bir baba kizi bodruma hapsetmis ve kendi kizindan 7 cocugu olmus inanamiyorum boyle bir sey nasil oluyo bu arada sunuda belirtiyim kiz hic disariyla bagkantisi olmamis sadece bodrumda babasini goruyomus almaca anladigim kadariya annesi aklini kaybetip kiz kucukne kacmis

2. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: boyle bir babayi kiniyorum
    arkadasim her kadin cocuk dogurabilir ama her kadin anne olamaz bu adamlar icinde gecerlidir her erkegin cocugu olabilir ama her erkek baba olamaz...baba olmak anne olmak bambaska bisey...bu olayi duydugumda bende cok sasirdim ..allah hepimize evlatlarimiza hayirli omurler versin ne diyim...

3. deniz_25710

deniz_25710 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

bbu haberlere iğrençlik diyorum son zamanlarda ne kadar çok arttı

4. AZRA

AZRA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

yaw çok şey yazarım da .............yaniii okudukça sinirkatsayım artıyor onn için pek yazmayım hey allahım ne günlere kaldık evlatlarımızı sen koru yarabbim

5. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    ewet canım bende duydum böyle bir olay oldu..

6. Monera

Monera Forum Okuru

Allah böylelerini kahretsin ya buna baba denirmi=(

7. TaMaRa

TaMaRa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evt bende okudum kizina tecavuz edip ondan 7 cocuk yapmakla kalmamis birde bebeklerden biri ikizmis ve ikiz bebeklerden birinide öldürüp tencerede yaktigini itiraf etmis hayvan...

8. hayrünisa

hayrünisa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bu kişi kızından olan torununa bile tecavüz etmiş.İnsanın tüyleri diken diken oluyor.Allahım ne günlere kaldık daha neler göreceğiz kim bilir.

9. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: boyle bir babayi kiniyorum

türkiye de de verildi galiba bu haber okumuştum tövbe yarabbim dedim çivisi çıktı dünyanın allah kimseyi şaşırtmasın

10. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

okuduklarıma inanamıyorum ya böyle analık babalık olamaz olsun dünyanın sonu geliyor galiba bir baba evladına bunu nasıl yapar insanlık dışı bir olay ya

11. -_-๓єlєк-_-

-_-๓єlєк-_- Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ayy ALLAHIM bu kadar iğrençlik olabilirmi ben o babayı alırr kafasını gözünü kırarım sinirlerim bozulduuuuuuuuuuuuuuuu:fish::boxing::angry2::angry2::tsk:

12. Hülya

Hülya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

kahretsin bu ne ya allah allah ...

13. ASİ MELEK

ASİ MELEK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

azgınlıkk bu nasıl bir vahşettiirr insan demek saygısızlık ve büyük haksızlık olur yazıkkii bu kişiler baba sıfatını taşıyorr çok yazıkk

boyle bir babayi kiniyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. boyle olmak istermisiniz.....

boyle olmak istermisiniz.....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. üniversiteli kadinlar dernegini kiniyorum!!

üniversiteli kadinlar dernegini kiniyorum!!

YouTube - Tehlikenin Farkındayız ! Demokrasi' den Yanayız ! - 4 Yukarıdaki videoda izledikleriniz Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği'nin İstanbul Teknik Üniversitesi Maçka kampusünde düzenlediği 'Önder Kadınlarımız' toplantısında yapılan konuşmaların sadece bir kısmı. buradaki bayanlar ezan ve Kuran'dan yana dert yanıyorlar. Ezan ve Kuran okuma sesleri bir bayanı rahatsız etmiş!...
  3. Robert Boyle

Robert Boyle

(1627-1691) Modern kimyanın kurucuları olarak genellikle Priestley, Lavoisier ve Dalton bilinir; ama onları önceleyen ilk büyük adımı Boyle’un attığı gözden kaçmamalıdır. Boyle’un içine doğduğu dünya büyücülüğün, falcılığın, batıl inançların kol gezdiği bir dünyaydı. Bıraktığı dünya, olgusal deneye, ussal ve eleştirel düşünmeye, doğal güçleri anlama ve denetlemeye yönelen bir dünya olmuştu....
  4. Ruyada babayi oldurmek

Ruyada babayi oldurmek

Slm ben 25 yasindayim babam ile 12 yasindan beridir anlasamiyoruz. Son 5 veya 6 aydir sık sık ruyamda babami olduruyorum veya kavga ediyorum... Uyandigimda kendimi cok huzursuz hissediyorum gercekmis gibi... Tmm babamdan nefret ediyorum. Onu hic sevmiyorum ztn oda zerre kadar sevmiyor ama genede ailem icin yasamali yani oldurmem. Ama bu ruyalar sık sık oluyor artik. Nedir bu?

Sayfayı Paylaş