Böyle bir çocuğunuz olsa ne yapardınız..

Cevap: Böyle bir çocuğunuz olsa ne yapardınız..

valla evli degilim ama heralde kızmazdım cünkü küçüklükte aynı seylerı ben yaptıgımda bana kızdıkları zman daha cok yapasım gelirdi onlara hadi sizle oyun oynuyalım buraları hep birlikte temizleyelim kim daha önce bitirecek gibi seyler söleyerek onların yaptıgı yerleri temizletirdim

ayyy ama bunlar ecik hafiften dayağı haketmişler ben bide benimkilerden şikayet ederim ortalı biraz dağıtıyorlar diye kızar dururum gidiyimde çocuklarımı öpeyim bariii:D

dövsende çözüm degil
işe yaramaz artık olan olmuş biran önce temizlemeye bakardım gördükçe sinirlerim bozulurdu:)

bana cok yabanci bir goruntu degil onlar iki taneymis bende aynisindan 3 tane var ,bosuna demiyom ben deliyim diye delirtiyorlar insani bu sirinler :haha::haha:

valla önce şöyle bir bağırıp çağırıp isyan ettikten sonra hemen ağlama moduna geçerdim hem ağlar hem temizlerdim...bazan kendımde böyle ufak sakarlıklar yapınca hem ağlarım hem temizlerim birde derimki yanımdakilere yarım saat ağlamak istiyorum ağlayabilirmiyim çok ciddiyimama asla vurmam çocuklarıma aslaaa.

valla bilmiyorum ama herhalde ilk once bagirirdim cocugu doverdim ve sonra aglamaya baslardim toplamaya temizlik yapmaya daha kucuk o na gore hem temizler hem aglardim ben sinirlendigim zaman hemen aglarim ayni duduklu tencere gibi disari atmazsam icindekilerimi patlarim herhalde:26:

ee bu kadarmı cevap ver sevgili meleğim sen ne yapardın :D:D

İMDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAT !!!

ben çocukları tutar birbirine tokuştururdum herhalde sonra bi güzel temizletirdim heryeri onlara:hhh::hhh: yaşasın kötülükkk :sigara:

ilk önce temizletir sonra da ellerini keserdim napıcam :S bidaha yapamazdı :D:D:D:dil:

:seker::seker:tabi kii şakaaaaaa. o kadar da değil yani :S

ama sanıyorum kapkaranlık bi odada hapis ederdim ben kendim karanlıktan çok korkarım çıldırırcasına hemde :S sanırım iyi bi şekilde kendine gelir bir daha yapamazdı :D o şokla bir sene yaramazlık yapamazdı :D :789: ablamın da var böyle aynı MeçhuL arkadaşımız gibi onun da duvarları sanat eseri. bu fikri ona da verdim ama yapmıyor kendiiii biliiirrrr yapmazsa o da böyle olur :S :D

ben evlatlik verirdim kesim :hhh::hhh::hhh::hhh::hhh:

ya saka tabi, ama essek sudan gelinceye kadar bi gzl oksayi verirdim tatli yerlerini :hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh:

Geri