gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Böyle Bir El Çabukluğu İzlediniz mi? :D

Konu, 'Komik Videolar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ilginç videolar komik videolar el çabukluğu

Sevgili melekler, işini hakkıyla yapan illüzyonistlere her zaman saygı duymuşumdur ama şimdi izleyeceğiniz videodaki gibi hem eli çabuk, hem komik hem de ilgi çekici bir gösteri şimdiye kadar az izlemişimdir. Şimdi arkanıza yaslanın ve el çabukluğu nasıl yapılırmış görün :D:D

Böyle Bir El Çabukluğu İzlediniz mi? :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En Hayatinda BÖyle Bİr AĞaÇ YetİŞtİrdİn Mİ Kİ Keseceksİn!

En Hayatinda BÖyle Bİr AĞaÇ YetİŞtİrdİn Mİ Kİ Keseceksİn!

SEN HAYATINDA BÖYLE BİR AĞAÇ YETİŞTİRDİN Mİ Kİ KESECEKSİN! Bahçe Mimarı Mevlut Baysal anlatıyor: Çankaya Köşkü'nde bahçesini yapıyordum. Bir gün Atatürk, yaveri ve ben bahçede dolaşıyorduk. Çok ihtiyar ve geniş bir ağacın Atatürk'ün geçeceği yolu kapadığını gördük. Ağacın bir yanı dik bir sırt, diğer yanı suyu çekilmiş bir havuzdu. Ata, havuz etrafındaki kısma yaslanarak karşı tarafa geçti....
  2. Bir Mıknatısla Elektrik Akımı Elde Edilebilir Mi?

Bir Mıknatısla Elektrik Akımı Elde Edilebilir Mi?

mıknatısla ilgili deneyler mıknatıs ile ilgili deneyler elektrik ile mıknatıstan enerji elde etme elektrikle DENEYİN AMACI: Bir mıknatıs ve bobin yardımıyla elektrik elde etmek, indüksiyon akımı kavramak. HAZIRLIK SORULARI: Kapalı devre halinde bulunan bir iletkende elektronları çift yönlü hareket ettirerek sürekli bir elektrik akımı elde edebilir...
  3. Şu An Böyle Bir Yerde Olmak İster miydiniz?

Şu An Böyle Bir Yerde Olmak İster miydiniz?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. çabuk elde edilen biri misiniz?

çabuk elde edilen biri misiniz?

Sevgili melekler, İnsanlar size çok yakın mı yoksa çok uzak mı davranırlar? Yanınıza gelip kolayca arkadaş olabilirler mi? İnsanlara ne kadar yakın olduğunuzu test edin, öğrenin Kolay Elde Edilir Biri misiniz? burdan teste buyurun kızlar :dil:
  5. böyle bir evde yasamak ister misiniz

böyle bir evde yasamak ister misiniz

şahsen ben isterim yeter ki benim olsun

Sayfayı Paylaş