gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

böyle bir evde yasamak ister misiniz

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

şahsen ben isterim yeter ki benim olsun

2. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    hepsi bunun içindemi ne güzel ya hep böyle bir araca sahip olmak istemişimdir istediğim yere giderdim
    kaç para acaba

böyle bir evde yasamak ister misiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şu An Böyle Bir Yerde Olmak İster miydiniz?

Şu An Böyle Bir Yerde Olmak İster miydiniz?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. böyLe arabanız oLsun ister miydiniz?

böyLe arabanız oLsun ister miydiniz?

böyLe arabanız oLsun ister miydiniz?
  3. Evinizde küçük havuzlar ister misiniz?

Evinizde küçük havuzlar ister misiniz?

küçük havuzlar Oturma odanızın ortasında sehpa olarak kullanabileceğiniz, ya da yatak odanızın ortasında bir havuzunuz olabileceğini biliyor muydunuz?Bilmiyorsanız artık öğrendiniz:) İsterseniz evinizin içine küçük havuzlar yaptırabilir, onları sehpa olarak kullanabilir ya da içlerine bitkilerinizi ekebilirsiniz. Değişik bir dekoratif düşünce olmaz mıydı? Nasıl yapacaksınız?İlk önce...
  4. pc böyle açılsın ister misiniz?

pc böyle açılsın ister misiniz?

Ben isterimmmmm :dil: VeL kamyon tu Vindovussssss:laugh:
  5. evinize ayakkabıyla girilsin ister misiniz

evinize ayakkabıyla girilsin ister misiniz

eviniz ayakkabıyla girilmesi hoşunuza gider mi izin verir misiniz ne yaparsınız konusuyla ilgili herşeyi bulabilirsiniz melekler Evlerimize bizim kültürümüzde ayakkabıyla girilmez melekler :) Çünkü ev temizliği ve hijyeni ev hanımlarının çok dikkat ettiği bir konu..Ancak böyle yapanlar da yadsınamayacak çoğunlukta,saygı duyuyoruz.Yurtdışında ya da filmlerde hep ayakkabıyla evlere girildiğini...

Sayfayı Paylaş