gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Böyle bir eve sahip olmak istemezmiydin...

Konu, 'Çöplük' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

2. nazlıcan

nazlıcan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Böyle bir eve sahip olmak istemezmiydin...

gercekten çok güzel evler

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

kım ıstemez kı..harıkalar yaa..emegıne saglık

4. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

aaaaah kim istemezki...sadece sakin ve sessiz bi yer istiyorum............

Böyle bir eve sahip olmak istemezmiydin... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. parlak bir cilde sahip olmak için öneriler

parlak bir cilde sahip olmak için öneriler

cildin parlak olması için Taze veya kuru fesleğenle pürüzsüz ve parlak bir cilde sahip olabilirsiniz. Fesleğen temizleyici ve canlandırıcı etkisi ile hücreleri yenileyerek, cildin ışıltılı bir görünüme kavuşmasını sağlar. Haftada 1 veya 2 kez fesle*ğen maskesi uygulamanızda yarar var. Bir avuç kuru fesle*ğen yaprağını bir çay fincanı kaynar suya atın. 1 çorba kaşı*ğı süt tozu ilave edip, ılık...
  2. Genç bir cilde sahip olmak için

Genç bir cilde sahip olmak için

Genç, dinç ve güzel bir cilde sahip olmak her kadının hayali! Hayalinizi gerçekleştirmekse elinizde... Daha güzel bir cilt için bunları yapın: Daha fazla domates ve domates ürünü tüketin: Domates ürünlerindeki likopenin güneş ışınlarının cilt yaşlandırıcı etkisini yüzde 20-40 oranında azalttığını gösteren çok sayıda araştırma var. Antioksidan gücü zengin üç meyveye öncelik verin: Yüksek...
  3. Pürüzsüz bir cilde sahip olmak için...

Pürüzsüz bir cilde sahip olmak için...

31 cilerin mekanı Pürüzsüz kadifemsi bir tene sahip olmak her kadının hayali.Aslında bu o kadar zor bir olay değil arkadaşlar işte bunun için neler yapabilirsiniz onunla ilgili püf noktaları veriyorum Yarım avuç lavanta çiçeğini bir avuç civanperçemi ile birlikte bir kabın içine koyarak dövünüz. Elde ettiğiniz posanın içine 1 tane yumurtanın sarısını da katarak iyice yoğurun ve...
  4. Bebek gibi bir yüze sahip olmak

Bebek gibi bir yüze sahip olmak

Bebek gibi bir yüze sahip olmak için ne yapmalıyım? Kızlar ben Bebek gibi bir yüze sahip olmak istiyorum eminim herkes ister ama bana öneri verin. Ben Bebek gibi bir yüze sahip olmak zorundayım ne yapmam lazım acaba :S
  5. Ev Dekorasyonunda Stil Sahibi Olmak İçin

Ev Dekorasyonunda Stil Sahibi Olmak İçin

ev dekorasyonu ev dekoru Sadece pahalı koltuk takımları, aydınlatmalar, yılın modası perdeler ve halılar satın alarak bir tarz oluşturamazsınız melekler :) Alacağınız eşyaların fiyatından ziyade evinizle ve daha da önemlisi kişiliğinizle uyum sağlaması gereklidir. Ev dekorasyonunda stil sahibi olmak, tarz yaratmak istiyorsanız öncelikle öğrenmeniz gereken şeyler var. Bu yazımızda ev dekoru...

Sayfayı Paylaş