gebe
  1. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28

böyle bir teknoloji olamaz inanılmaaazz :OO:

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında SaBıR MeLeĞi tarafından paylaşıldı.

böyle bir teknoloji olamaz inanılmaaazz :OO: konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tasarım ve teknoloji bir arada

Tasarım ve teknoloji bir arada

Tasarım ve teknoloji bir arada Avrupa’nın öncü beyaz eşya üreticilerinden Indesit Company, Ariston markasından sonra şimdi grubun Avrupa’da ana markası olan Indesit ile atağa geçmeye hazırlanıyor. Son yıllarda Türkiye’de Ariston markasıyla ön planda olan Indesit Company artık, farklı hedef kitlelerine hitap eden Indesit markası ve iddialı Indesit ürünleriyle de adından söz ettirmeye...
  2. hayata birde böyle bakalım

hayata birde böyle bakalım

Hayatla röportaj yaptığımı gördüm rüyamda. "Benimle röportaj mı yapmak istiyorsun?" diye sordu Hayat. "Zamanın var mı?" diye sordum. ... Gülümsedi ve ‘’Benim sonsuza kadar zamanım var.’’dedi. Ne sorular var yüreğinde?İnsanlarla ilgili en çok neye şaşırıyorsun?diye sordum. Hayat basladı anlatmaya: "Çocukluktan sıkılıp büyümek için acele ediyorlar, sonra yine çocuk...
  3. olamaz böyle birşeyyyyyyyyyyy:(((((

olamaz böyle birşeyyyyyyyyyyy:(((((

olamaz böyle birşey yaaa:(((yarın şiir yrışmam var ve daha önce hiç şiir okumadım.kahraman tazeoğlunun seni içimden terkediyorum şiirni ney eşliğinde okuycam ama daha önce hiç tecrübem yok:(( üstelk en kötüsü de benden 2 yaş kçük bi kzında aynı şiiri okuması.rezil olcam yaaaaa:'(
  4. Böyle bir balkonum olsun:)

Böyle bir balkonum olsun:)

Balkon dekorasyonu Geniş balkon örneği Hep bir bahçeli ev hayalim vardır ama bu geniş balkon modelinede razıyım. çocuğunu sal buraya bisiklete binsin, çocuk oyunları oynayın birlikte. İstediğiniz bahçe mobilyasını aln:)

Sayfayı Paylaş