gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Böyle çılgınlar da var!

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Böyle çılgınlar da var!
    3 milyon dolarlık evini kilise yaptı. Nedeni ise özürlü eşi ve kız kardeşi...

ABD'nin Chicago kentinde yaşayan George Michael isimli adam 3 milyon dolarlık (4 milyon YTL) evini kiliseye çevirdi.

Michael, özürle eşi ve kız kardeşinin ibadetlerini daha rahat bir şekilde gerçekleştirmesi nedeniyle evini kiliseye çevirdiğini söyledi.

Ancak bir emlak yetkilisi, emlak vergisi döneminde evle ilgili bilgileri incelemeye başladığında 3 milyon dolarlık bir evin kiliseye çevrilmesinin nedeninini 80 bin dolarlık (110 bin YTL) emlak vergisini ödememek olabileceğini iddia etti.

Kent yetkilileri, Michael'ın kilisesinin pazar günü ayin yapıp yapmadığının kontrol edilmediğini belirterek, durumla ilgili araştırmanın sürdüğünü söyledi.

Böyle çılgınlar da var! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. insanlar da böyle anlaşabilse....

insanlar da böyle anlaşabilse....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Böyle hanım da böyle bey de var günümüzde!

Böyle hanım da böyle bey de var günümüzde!

Aile hayatımız adına fevkalade düşündürücü bulduğum bir olayı gelen sorular üzerine bir daha arz etmeme izin verin lütfen. Bilindiği üzere, okuyucularımla özellikle kitap fuarlarında da görüşüyor, sorularına cevap verirken dertlerini de dinlemiş oluyorum. Neler mi dinliyorum, neler mi duyuyorum? Bir tanesini arz edeyim de siz de ibretle okuyun, hayretle tefekkür edin. Bakın nasıl (zalim)...
  3. ünlü popçu kenan doğulu, sevgilisiyle çılgınlar adası mıkanos'ta işte böyle görüntüle

ünlü popçu kenan doğulu, sevgilisiyle çılgınlar adası mıkanos'ta işte böyle görüntüle

mıkanos P { margin: 0px; } Kelebek'in haberine göre Kenan Doğulu, yaz sezonu boyunca yoğun turne programı sonrasında soluğu Yunanistan'ın çılgınlar adası olarak bilinen Mikanos'ta aldı. 10 gün kadar Mikanos'ta tatil yapan Kenan Doğulu, bol bol denize girip, güneşlendi. İlginç yaz kıyafetiyle sıradan turistler gibi tatilin tadını çıkaran Kenan Doğulu, beach club'larda düzenlenen partilere de...
  4. böyle havlunuz var mı?

böyle havlunuz var mı?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. var mı böyle öğretmen?

var mı böyle öğretmen?

Sınavdan neredeyse tüm öğrencilerinin '' BİR '' almasına kahkaha atabilen bir öğretmen var olduğunu düşünmek istemiyorum ve zannetmiyorum . Ama milyonda bir ihtimal bile olsa böyle bir öğretmen var ise ; ceza verilmeli... Mesleğini , araştırmayı , okumayı ve en önemlisi çocukları seven tüm öğretmenlere saygılarımla ... Bazı öğretmenler sınıfta veya öğretmenler odasında ‘Tüm sınıfta iki...

Sayfayı Paylaş