gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

böyle dağ gören varmı ?çok ilginç

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

böyle dağ gören varmı ?çok ilginç konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. böyle bir kuş gören varmı:)

böyle bir kuş gören varmı:)

Resmi orjinal boyutunda görmek için buraya tıklayınız. Resmi orjinal boyutunda görmek için buraya tıklayınız.
  2. çatlatma iğnesinden sonra üstüne gören varmı

çatlatma iğnesinden sonra üstüne gören varmı

kızlar ben yumurta takibi yaptırdım menegon iğne ve sonrasında çatlatma iğnesi vuruldum iğneden 19 gün sonra regli oldum 2 gün az oldum sonrasında siyah ile kahveye yakın akıntım oldu.bendeki değişiklik iştahım çok açıldı kilo aldım göğüslerimde sızı ve sıkınca süt geliyor unutmadan tedavisiz bir kızım var kızıma kardeş isteyince olmadı dktr gidince pko olduğumu söyledi 2 ay ilaç daha...
  3. kızlar çok ilginç bir rüya fikriniz varmı?

kızlar çok ilginç bir rüya fikriniz varmı?

benim dedem felçli ve yatalak durumda şuanda.bundan birkaç sene önce vefat eden dayımı rüyasında görmüş.dedeme ısrarla yıkanmasını söylüyomuş dedem temizim diyomuş aynaya balıyomuş yıkandım pis değilim diyomuş ama dayım ısrarla yıkanmasını istiyomuş.kızlar sizce bunun anlamı ne olabilir?
  4. proxeed kullanıp faydasını gören varmı aranızda...

proxeed kullanıp faydasını gören varmı aranızda...

kızlar merhaba :) benim eşimde sperm hareketsizliği ve sayı düşüklüğü var şuan vitaminlerle destek alıyor ama proxeed diye sperm hareket arttrıcı bir vitamin duydum etkisi çok yüksekmiş oldukça faydası olduğunu duydum acaba aranızda varmı eşi kullanipta sperm sayısı artan yada hamiş kalabilen ?
  5. dostinex tedavisisi gören varmı ?

dostinex tedavisisi gören varmı ?

merhaba kızlar ben yaklaşık 3 yılı aşkın dostinex tedavisi görüyorum hipofiz bezimde adenom var bundan dolayı kullanmak zorundayım benim gibi olan varmı aranızda :hıms:

Sayfayı Paylaş