gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Böyle de Gelinlik Olur mu Yahu ?

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu Gelinlik Görenleri Şaşırttı Görenleri Şaşırtan Gelinlik Modeli

Sevgili melekler, resmini görür görmez böyle de gelinlik olur mu diyeceğiniz bir gelinlik modeli göstermek istiyoruz sizlere. İngiltere'de aristokrat bir ailenin kızı olan 24 yaşındaki ünlü model Mary Charteris'in düğününde giydiği transparan ve hayli dekolteli gelinlik olay yarattı. İşte görenleri şaşırtan gelinlik modeli...

Böyle de Gelinlik Olur mu Yahu ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bitkiden de heykel olur mu demeyin...

Bitkiden de heykel olur mu demeyin...

Bitkiden de heykel olur mu demeyin... İşte kocaman bahçelere kocaman heykel
  2. Kadının Hası Böyle Olur

Kadının Hası Böyle Olur

Kadının Hası Böyle Olur Her gün kim bilir kaç kadın görüyorum... Sokakta, vapurda, okulda, kuaförde, orda, burda...Ama olmuyor hanımlar, olmuyor! Kadınlar kadınlıgı unutalı daha kaç on yıl oldu ki? Solaryuma girmeye, çiplak gezmeye, kariyer hırsıyla yüzlerini burusturmaya baslayalı kaç on yil oldu? Çevremde gördügüm kadınlardan bazılarının birtakim özelliklerini seçtim. Bunlara,...
  3. Kabaklı Kek de Olur mu Demeyin Bir Deneyin

Kabaklı Kek de Olur mu Demeyin Bir Deneyin

Kabaklı Kek Nasıl Yapılır Resimli Kabaklı Kek Tarifi Sevgili melekler, kabak dolması ve kabak mücveri Türk mutfağının vazgewçilmez lezzetlerindendir. Peki kabağı kekin içinde düşünebiliyor musunuz ? Siz düşünedururken kabaklı keki yapmışlar da çok da beğenmişler. Ben hiç denemedim ama eminim gayet güzel oluyordur. İşte kabaklı kek nasıl yapılır diyenlere tarifi... Kabaklı Kek İçin...
  4. Böyle de Şaka Olur muymuş :D

Böyle de Şaka Olur muymuş :D

Bu konu; komik linkler konusunda bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, izleyince böyle de şaka olur muymuş diyeceğiniz bir kamera şakasıyla karşınızdayız :D:D Hani şakamım kaka haline gelmiş hali bu olsa gerek diyorum. Çünkü asansörle yukarı çıkmak üzere olan insanların yanına tabut koyuyorlar ve asansörde ki kişi asansör yolculuğunu bire tabutla yapmak zorunda kalıyor. Buraya kadar sorun...
  5. Böyle Şarkı Olur mu Diyeceksiniz,Çok Komik!:D

Böyle Şarkı Olur mu Diyeceksiniz,Çok Komik!:D

komik videolar, komik şarkılar, 15 kişiye saldırdım Memleketim insanının işi gücü yok, enteresan şarkı sözü yazmaya, bu sözleri bestelemeye hatta piyasaya sürmeye bile cesaret edebiliyor. Vallahi ayakta alkışlıyorum :clapping: Hani komik adı altında bu şarkılar çıksa anlayacağım da gayet ciddiler :D:D Şarkıyı kim yazmış,okumuş bilmiyorum ama muzip bir vatandaş şarkıya çakma klip yapmışki...

Sayfayı Paylaş