gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

böyle erkeklerden uzak durmalı!

Konu, 'Tavsiye Al' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

-Sürekli size uygun olmayan adamlara mı aşık oluyorsunuz? - İlk ilişkinizden sonra başladığınız ilişki de mi hezimetle sonuçlandı?

- Kendinizde bir sorun olduğunu, düzgün ilişkiler kuramadığınızı mı düşünüyorsunuz?
    Tüm bu sorulara ‘evet’ cevabını verdiyseniz o zaman bu makale tam size göre!

Uzun süreli, sevgi dolu bir ilişki istiyorsanız şimdi bahsedeceğimiz tip erkeklerden uzak durmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Soğuk erkekler

Belirtileri:
    - Sizi çok fazla aramıyor.
    - Sizinle görüşmek için çok istekli gibi durmuyor.
    - Her şeyi sizden bekliyor.
    - Onunla bir gece geçirip eve döndüğünüzde hep bir şeylerin eksik olduğunu hissediyorsunuz.
    Beraber olduğunuz erkekte benzer davranışlar gözlemliyorsanız bırakın kendi yoluna gitsin.

Evli erkekler
    Kendilerinden yaşça büyük olan erkeklere ilgi duyan kadınlar çoğu zaman bu erkekler tarafından yönlendirilir. Beraber olduğunuz evli erkek sizi onunla beraber olmaya ikna etmek için birçok yola başvurabilir. Örneğin:

- Size eşiyle birlikte ortak bir karar aldıklarını, bu karaar göre herkesin kendi hayatını yaşayacağını söyleyebilir.

- Artık eşiyle aynı yatağı paylaşmadıklarını söyleyebilir.

- Boşanma davası açtığını söyleyebilir.
    Size vaatlerde de bulunsa, hediyelere de boğsa beraber olduğunuz erkek sonunda yine ait olduğu yere yani yuvasına dönecektir.
    Hırslı erkekler

Bu tip erkekler hayatta sadece kendi hayallerinin peşinden gitmeye meyildir. Sizin hayaliniz evlilikse bu tiplerden uzak durmalısınız.
    Belirtileri:

- Sadece kendisiyle ilgileniyor.

- Hayatında önce iline sonra size vakit ayırıyor.

- İşleri yüzünden zaman zaman sizinle olan randevularını iptal ediyor.

- Neredeyse tüm enerjisini işleri için harcıyor. Size pek bir şey kalmıyor. Bu kategoriye giren erkeklerin karizmasına kapılabilirsiniz fakat işkolik bir erkekle evlenmenizi tavsiye etmiyoruz.
    Yaralı erkekler

Bu kategoriye girenler kız arkadaşından/eşinden yeni ayrılmış erkekler.

Belirtileri:

-Geçmişi geride bırakamamış.

- Eski sevgilisiyle/eşiyle yaşadığı şeyle konusunda hala hassas.

- Geçmişin gölgesi ilişkinize yansıyor.

- Kadınlara karşı intikam duygularıyla dolu.
    Bu tip bir adamla yaşadığınız ilişkiyi fazla derinleştirmeyin. Yaralarını sizimle iyileştirdikten sonra yoluna siz olmadan devam etmek isteyebilir!

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: böyle erkeklerden uzak durmalı!
    paylaşımın için teşekkürler emeğine sağlık canım

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

paylaşım için teşekkürler

4. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Paylaşım için teşekkürler

5. aptalaşık

aptalaşık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    paylaşım içi,n teşekkürler bence dogru teşhisss

6. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

emegine saglik, paylasim icin tskler...

gercekten gzl bilgiler. insallah bu gibi erkeklere düsen kizlarimiz akillanir :)

7. mavi_gözyası

mavi_gözyası Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    paylaşım için çokkkk tşkler canımmm

8. kumsalkum

kumsalkum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sanırımm suan nereye yazdıgımı bılmıyorum bırı bana cvp verebılırmı melekler ıyı degılım :(

9. kumsalkum

kumsalkum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yıne yanılma!!

Bana o hıc ınanmak ıstemedıgım adına kader dedıklerı seyın tarıfını yapardın bazen.
    evet kader dıye bısı elbette var.. ama ınsanlar kendı kaderını kendılerı belırler..
    göruyorsun oysa hepımız sectıklerımızı yasıyoruz..hayatın bızı surukledıgını ıddıa ettıgın o yollar,
    taslarına sevgımızı harc etııgımız yollardı. sen kendı yolunu baska bır yolla bırlestırdıgın an,
    benı ne denlı gerıde bıraktıgının farkında bıle degıldın..farkettıgındeyse o boslugu doldurabılmek ıcın yapabılecegın çok fasla sey kalmamıstı..
    bense yarım bıraktıgımız o yolda senı bekleyıp duracaktım ınatla. denız kenarlarındakı kırgın cay bahçelerının acı çaylarında beklıcektım..
    dostların eksık sohbetlerınde beklıcektım.. senı sevmek senı bastan kaybetmekmıs yenı anladım..
    sen acımasız ve merhametlı.. duskun ve ezıcı.. sadık ve capkın.. kırlı ve masum.. sevgısız ve sevkatlı.. saf ve hesapcı ..
    ruhunun boguk gırdaplarında gıdıp gelen ıyı kalplı bır kötuymusssun.. ben farkedemedım.. nasılda şaşkınım..
    bu ıhanet senın ellerınden öyle yavas yavas , hıssettırerek degıl ansızın gelmıstı.. cok mutluyken..
    hanı neredeyse ya ıncıtırsem dıye o mutlulugu yasamaya kıyamayacak kadar..
    öyle bı anda alt ust oldu kı hersey ben kendımı bu buyuk kopusa hiç hazırlayamamıs ,
    senden son kez uzun bır soluk alamadan sonsuzluga karısmıstım..
    SANA TUTUNAN KALBIMI BIR SEFERDE KESİP AYIRMISTIN İŞTE..
    bır anda kuralları bozmustun .. bır anda tum sözlerınden dönmustun..
    inanamadıgım tek şey buydu ıste. beni kaybetmemek ıcın herseyı göze alabılecegını söyleyen o yeryuzu tanrım,
    nasıl olurda ona kalbını ve hayatını açmıs aşkına , hayatın en karanlık ve savruk günlerini paylaştıgı sevgılısıne
    bu kadar acımasız olabılırdı...
    ecıp gıder sandım yasadıklarım, ıyılıklerım ve en cokta kendımı acıtan kötulukleırm..
    hepsı gerıde kalır ve ben her sabah askınla yenıden dogarım sandım..
    oysa sımdı nasılda ıı anlıyorum gecmısın ucurumlarına ıttıgımız o anlar hiç kaybolmuyormus.
    hep bır gölge gıbı takıpteymıs arkamızda. aldıgımız her solukta ıcımıze cektıgımız o hayat ,
    dunden bır turlu kopamıyormus..
    ben senın bırgun aldattıgın oldum bır gun tanrı gıbı taptıgın.. bırgun kandırdıgın oldum bırgun ugruna agladıgğn..
    boğulduğun ama vazgecemedığin.. birlikte büyüdüğün, kendınle konusur gıbı konusup, kendıne sarıldığın gıbı sarıldığın oldum..
    şimdide hesaplaşmaktan kaçtığınım..
    şimdi kusursuz bır ask romanının kaybetmeye mahkum kahramanı gıbıyım. sonu basından bellı bır kaybediş romanı..
    caresızce cırpındım bu askın kaderını degıstırmek ıcın oysa cocukcu umutlarım ve ardından gelen kaçınılmaz yıkımlarım vardı..
    aslında herkez bılıyor bunun bır kaybedıs hıkayesı oldugunu.. bır tek ben ınanmak ıstemıyordum.. ınandırdın.. teşekkür ederim..
    Bu bır veda sevgili, bır tek o isteklı ve sevgı dolu mektupların kaldı gerıye şimdi..
    bırde askını değil ama askıma karsı suclulugunu anlatan yazdıgın mesajların..

10. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0

canım benim neden iyi değilsin..sorununu dert köşesine yazabilirsin biz meleklerle paylaşabilirsin tatlım...inş en kısa zamanda iyi olursun tatlım

11. ışıl29

ışıl29 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu bahsedilen erkeklerden 2 si benim eski sevgililerimin karakter özellikleri..inanın arkadaşlar 1.tarife uygun olan iki gündür barışmak için mesaj atıyo..amaaa bu yazıyı okudum yaa Aklım başıma geldi...:) emeğine sağlıkk hayatımı kurtardın

12. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

Allah iyi insanlarla karşılaştırsın:D
    tşkler..

böyle erkeklerden uzak durmalı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu erkeklerden uzak durun

bu erkeklerden uzak durun

- Sürekli size uygun olmayan adamlara mı aşık oluyorsunuz? - İlk ilişkinizden sonra başladığınız ilişki de mi hezimetle sonuçlandı? - Kendinizde bir sorun olduğunu, düzgün ilişkiler kuramadığınızı mı düşünüyorsunuz? Tüm bu sorulara ‘evet’ cevabını verdiyseniz o zaman bu makale tam size göre! Uzun süreli, sevgi dolu bir ilişki istiyorsanız şimdi bahsedeceğimiz tip erkeklerden uzak durmanızı...
  2. Hangi besinlerden uzak durmalıyız?

Hangi besinlerden uzak durmalıyız?

Hamileliğin özellikle ilk aylarında kafeinli içecekleri azaltmak gerekir. Dört fincandan fazla kahve, erken doğuma ve düşük doğum ağırlığına sebep olur. Kafein sadece kahvede değil, çay, kola, çikolata ve bazı bitki çaylarında da bulunur. Gereğinden fazla bitki çayı içmeyin. Unutmayın ki ilaçların hammaddesi bitkilerdir. Günde 5–6 fincandan fazla bitki çayı, ilaç etkisi yapabilir. Füme...
  3. Hamile kadınlar fıstıktan uzak durmalı

Hamile kadınlar fıstıktan uzak durmalı

Fıstığa karşı alerjisi olanların mutlaka fıstıktan uzak durması gerekiyor çünkü bebek için gerçekten büyük risk taşıyan fıstık alerjisi bebeğin ölümüne kadar sebeb verebiliyor Uzmanların yaptığı açıklamalara göre.: Amerikalı araştırmacılar, fıstığa karşı kalıtımsal alerji riski bulunan hamile kadınların fıstık yememeleri gerektiğini bildirdi. Çocuklarda fıstığa karşı alerji riskinin...
  4. Şişman Bayanlar Çok Kısa Saçtan uzak Durmalı...

Şişman Bayanlar Çok Kısa Saçtan uzak Durmalı...

Şişman Bayanların Saç Şekli Nasıl Olmalı Şişman Bayanların Saç Kesimi Şişman bayanlar bu öneriler size ya biran önce kilo verin :) ya da saçlarnızı kısa kestirmeyin...İşte uzmanından beden tipine göre saç kesimleri hakkında bilgi ve öneriler.... Tombullar Çok Kısa Saçtan Uzak Durmalı Saç tasarımcısı Tyler Johnston ve saç rengi tasarımcısı Lesley Lawson'dan bu yılın trendlerini...
  5. Emzirme Döneminde Hangi Yiyeceklerden Uzak Durmalı?

Emzirme Döneminde Hangi Yiyeceklerden Uzak Durmalı?

bu konu emzirme döneminde uzak durulması gereken besinler hakkında bilgilere yer vermektedir. Bebeklerin sağlıklı bir şekilde gelişip büyümeleri için uzmanlar ilk 6 ay boyunca sadece anne sütünü bebeğinize vermeniz gerektiğini sürekli vurguluyorlar. Emzirme döneminde bebeğinize vereceğiniz sütün sağlıklı ve kaliteli olması açısından bazı yiyecek ve içeceklerden mutlaka uzak durmanız...

Sayfayı Paylaş