gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Böyle Evlilik Teklifi Görmediniz! Rüya Gibi! :D

Konu, 'Komik Videolar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

komik videolar ilginç evlilik teklifi

Sevgili melekler, şimdi izleyeceğiniz videoda bir evlilik teklifine ve evlilik törenine şahit olacaksınız ama bu her zaman görülebilecek bir tören değil :D:D Aslında bir evlilik programı ve buraya başvuran koca adayı, evlilik programı yetkililerin olağanüstü komplosuyla sevgilisine muazzam bir oyun oynuyor ve ardından muhteşem bir evlilik teklifinin ardından rüya gibi bir evlilik merasimi gerçekleştiriyor. Tam filmlerdeki gibi bir tören, izleyince bayılacaksınız :D:D

Böyle Evlilik Teklifi Görmediniz! Rüya Gibi! :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en sadık dostlarımızı hiç böyle görmediniz...:D

en sadık dostlarımızı hiç böyle görmediniz...:D

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. böyle bir evlilik teklifine kim hayır diyebilir!!!!

böyle bir evlilik teklifine kim hayır diyebilir!!!!

Elini tutsam, dünyanın öbür ucuna benimle birlikte gelir misin? Bekle desem, dünyanın bir ucunda beni bekler misin? Denizimde fırtınalar çıktıgında limanım olur musun? Karanlık bastırdıgında deniz fenerim, Hava açınca yıldızlarım olur musun; Bulutlar gögü kapladıgında pusulam? Mihengim,turnusol kagıdım olur musun? Yüregimin suyu bulandıkça onu durultacak iksirim? Kapılar kapandıgında...
  3. Evlilik sakız gibiymiş :D

Evlilik sakız gibiymiş :D

Bu konu; komik evlilik karikatürleri ile ilgili bilgi vermektedir. Bu karikatürü görünce kesinlikle sizlerle paylaşmalıyım dedim meleklerim :D:D Evlilikle ilgili yapılan ince esprileriyle bu zor günlerimde dahi beni güldürmeyi başaran sakızlı karikatür bu hahaha
  4. En ilginç Evlilik Teklifi Yok böyle bir teklif

En ilginç Evlilik Teklifi Yok böyle bir teklif

Sevgili Cem EROĞLU ile İstanbul Reklamz ziyaretine giderken Tarık Kara vasıtası ile tanıştım. Yine Türkiye'nin önde gelen Reklam firmalarından Reklam Store Global Satış Direktörü Kendisi. Çok şeker inanılmaz pozitif bir insandı. E insandı diyorum korkmayın birşey olmuş değil. Şimdi Sevgili Cem Bir inanılmaza imza atmış değerli Melekler. Acayip bi evlenme teklifinde bulunmuş. Şimdi sizlerle onu...

Sayfayı Paylaş