gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Böyle Hamilelik geçiren varmı??????

Konu, 'Komik Resimler' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

hamile karnı rüyada altız bebek görmek rüyada altız doğurmak
    Kızlar altız doğuracak bir anne amanın yav nasıl yarılmıyor karnı dimi?Allah insanları nasıl yaratmış çok ilginç.

Böyle Hamilelik geçiren varmı?????? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sizin Böyle Şikayetleriniz varmı????

Sizin Böyle Şikayetleriniz varmı????

Evet meleklerim hepimiz birer tüketiciyiz peki sizin böyle garip ve komik şikayetleriniz oldumu bakım? Olmadığına eminim :D:laugh: Şikayet :Ütüm bozuldu. Sebep :Elektriksiz ütü: Mersin'de son model ütü alan tüketici, elektrikler kesilip işi yarım kalınca elektriksiz ütü yapmanın yöntemini keşfetmiş. Ütüyü ocakta ısıtarak işine devam etmek isteyen ev hanımı ütünün gövdesinin yanması üzerine...
  2. Hayatında Varmı Böyle Biri??

Hayatında Varmı Böyle Biri??

Umarım herkesin hayatında vardır yada olur böyle biri :) Sizi sizin kadar tanıyan biri.. Kendini ve hayatı çok iyi tanıyan biri... Sizi hep düşünen, ama sizin onu düşünüp düşünmediğinizi önemsemeyen biri... Size sizi anlatabilen, sizi başkalarına anlatmayı çok seven, bunu yaparken gözlerinin içi parlayan biri... Sizin için her şeyi yapmaya, her şeyi başarabilmeye hazır biri.. Ne söylediğini...
  3. Boş gebelik geçiren varmı aranızda ?

Boş gebelik geçiren varmı aranızda ?

Merhaba ismim zeynep ben 2 kez boş gebelik geçirdim sonuncusu daha yeni 3 gün önce kürtaj oldum çok üzgünüm aranızda benim gibi böyle bir durum yaşayan varsa lütfen paylaşalım sevgilerrr...
  4. Hamilelikte felç geçiren varmı?

Hamilelikte felç geçiren varmı?

hamilelikte inme ,gebelikte inme,gebelikte felç,gebelikte felç nedenleri,gebelikte felç geçiren varmı,gebelikte felç tedavisi,gebelikte felç hakkında bilgiler İnme yani stroke (halk arasındaki tabiriyle felç, beyin felci) beyin damarlarında meydana gelen tıkanma veya ani oluşan kanama nedeniyle vücudun bir kısmında felç meydana gelmesidir. Serebrovasküler olay veya serabrovasküler hastalık...
  5. Hamilelikte yüz felci geçiren varmı?

Hamilelikte yüz felci geçiren varmı?

gebelikte yüz felci geçirenler,gebelikte yüz felci neden olur,gebelikte yüz felcine ne iyi gelir,gebelikte yüz felci tedavisi hakkında bilgiler Hamilelikte yüz felci iyileşme süreci gebe kadınlar ilaç kullanamadıkları için uzun sürebilir. Üşütme, kafada darbe sonucu travma ya da orta kulak iltihabı gibi nedenlerle oluşan yüz felci hamilelik esnasında antibiyotik ya da diğer ilaçlar...

Sayfayı Paylaş