gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Böyle indirim görülmedi, koşan yetişiyor...

Konu, 'Komik Resimler' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

Reklam reklam hep kandırmaca.. Bunlardan biride iştee migrosun yaptıgı indirim.. Aman tanrım yılın en buyuk indirimi olmuş.. Waybeee 1 kuruş indirimee kocaman bir ilan.. Meleklerim yaa işteee market sektörü bizi nasıl kaandırıyor!!!! [​IMG]

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    hahaha bi de o 1 kuruşu verseler içim yanmayacak:D

3. flora-duygu

flora-duygu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ewt ya görende 1 kuruşu bulamıomu bu insanlar der yani 1 kuruş tabi onu bulamayanlarda (kimse bulamıo )

4. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

hahaha market sektöründe yaklaşık 1buçuk yılım geçti,bu işleri iyi bilirim.anacıım migrosun 1kuruşluk indirimleri meşhur zaten :D

5. papatya57

papatya57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    göz görüyo akıl eriyo almasın kimse ben almıyorum bu tür kampanyalardan çünkü genelde tarhi geçmiş ürünleri yapıyolar böyle

Böyle indirim görülmedi, koşan yetişiyor... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Böyle Şov Görülmedi!

Böyle Şov Görülmedi!

Böyle Şov Görülmedi! Ersoy 1.5 saat sonra iftar açtı Ersoy sanki Paris’te yaşıyor gibi TV’de iftardan 1.5 saat sonra oruç açıp dekolte kıyafetle dua etti Bülent Ersoy, önceki akşam milyonların tepkisini çeken bir olaya imza attı. Ersoy, Star ekranlarında yayınlanan Popstar Alaturka’nın ilk dakikalarında “Orucumu açmak istiyorum” diyerek dua etmeye etmeye başladı. Ardından da İstanbul...
  2. Altın Çocuklar Nasıl Yetişiyor?

Altın Çocuklar Nasıl Yetişiyor?

satış yetkinliği iş bankası pfizer sınav soruları pfizer ingilizce sınav soruları almanyada yetisen cocuklarlatürkiyede yetisen cocuklar Altın çocuklar nasıl yetişiyor? Şirketler, geleceklerini teslim edecekleri ’üstün insan’ları bulmak konusunda işi tesadüfe bırakmıyor. Bugünün ’altın çocukları’, yarının liderleri olarak büyük yatırım ve beklentilerle zirveye hazırlanıyor En iyiler zirve...
  3. Dİkkat!!bÖyle Geyİk GÖrÜlmedİ..

Dİkkat!!bÖyle Geyİk GÖrÜlmedİ..

Hande mi yener funda mı arar hayır seray sever bu sene önce nejat işler sonrada ahmet çakar,bu geyik adamı celal bayar,bu geyiğe dayanamayan ferhat göçer,yıllarsonra bunlar tarih olur,o tarihi gönül yazar mehmet okur ,bu söylediklerime de ancak kadir inanır.. Allah seni cennet bahçelerinde sürüm sürüm süründürsün ,sürünürken Allaha varasın havzi kevserden içip sarhoş olup dile...
  4. böyle romantik msj görülmedi bakmayan ölsün

böyle romantik msj görülmedi bakmayan ölsün

romantik msj romantik duvar yazıları romantık msj resimli yazılar :dp47::dp47::dp47::dp47::dp47:sana olan sevqim türkiye kadar büyük abdulhey kadar korkunç memati kadar belalı nizamettin kadar zalim polat kadar hırslı konsey kadar qeniş elif kdar qüzeldir tel sapığım yollamış çok ormantik dimi
  5. Böyle Halılar Görülmedi....:)

Böyle Halılar Görülmedi....:)

İlginç Halılar İlginç Değişik Halılar Böyle halı görülmedi :D:D Bende görünce şaşırdım ve sizinler paylaşmak istedim... Hem gülecek hemde şaşıracaksınız bu halılara...Yok artık dedirtiyorlar gerçekten yaaa...:D:D...Eğer bunları sevmediyseniz size normal ve ilginç olmayan halı modelleri:D:D Böyle Halı Olur Mu ?:D:D İnsan Derisi Halı Ciddi bir sanat eseri diyebiliriz. Niye sadece hayvan...

Sayfayı Paylaş