gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Böyle sevgili dostlar başına

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] HANDE ATAİZİ, NEW YORK’DA DİL ÖĞRENİRKEN, MASRAFLARINI DA SEVGİLİSİNE ÖDETİYOR. BU MASRAFLARA EV KİRASI VE TELEFON FATURALARI BİLE DAHİLMİŞ...

Hande Ataizi, Philippe Amram ile 2007 Eylül’de aşk yaşamaya başlamıştı. Hande Ataizi, buralardan sıkıldığı için de şemsiyelerle gazetecilere saldırmış ve dizisi tutmadığı için de bunalıma girince oyunculuk ve İngilizce eğitimi almak için 16 Ocak’ta 1 yıllığına Amerika New York’a gitmişti.

Cep telefonunu da ödüyor. Hande’nin Manhattan’da oturduğu dairenin aylık 4 bin dolarlık kirasını Philippe Amram’ın ödediğini daha önce yazmıştık. İddialara göre Hande Ataizi’nin gittiği kursların parasını da Philippe Amram veriyormuş. Bununla kalsa yine iyi. Hande Ataizi cep telefonunun faturasını bile sevgilisine ödetiyormuş. Ne diyelim. Bu krizde böyle sevgili dostlar başına. Görümcesi yanına gitti. Şunu da eklemeyi unatmayalım, iddialara göre Hande Ataizi bütün bunlara rağmen Amerika’da yalnız sıkılıyormuş.

Söylenenlere göre sevgilisi buna da bir çare bulmuş ve Hande’ye kız kardeşini yani görümcesini göndermiş, onunla arkadaşlık etsin diye. İşte böyle! Dedik ya bu krizde böyle sevgili dostlar başına.

2. ece_ece

ece_ece Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Böyle sevgili dostlar başına
    Güzelmiş.:D

3. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Böyle sevgili dostlar başına

bende istiyomm =)))

Böyle sevgili dostlar başına konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En yakin dosttan sevgili olur mu???

En yakin dosttan sevgili olur mu???

Siz ne dersiniz arkadaslar:hmm:
  2. Dost başa düşman ayağa bakarmış

Dost başa düşman ayağa bakarmış

bu ayaklara kim bakmaz
  3. Böyle Sevgili Olmaz Ki

Böyle Sevgili Olmaz Ki

Erkek Kişisi: Günaydııın hayatıım Hatun Kişisi: Günaydıııın EK: Napıyosun? HK: Günü aymaya çalışıyorum EK: Kahvaltı yaptın mı? HK: Hayır ayınca yapıcam EK: Daha sonraki zamanlarda napacaksın? HK: Gamzeyle buluşucaz bugün EK: Gamze kim? HK: Arkadaşım eski şirketten EK: Hıı tamam toplantıya giricem ben de birazdan bugün bayağı bi yoğunum HK: Tamam kolay gelsin sana görüşürüz daha sonra.. 1-2...
  4. Eski Dost Düşman Olmaz Sevgili

Eski Dost Düşman Olmaz Sevgili

Eski Aşk Düşman Olmaz Sevgili! Bana öyle yabancı gibi bakma sevgili, zamanında birbirimize nefestik. Kimsenin yürümeye cesaret edemediği yolları el ele geçtik. Şimdi bana öyle uzak bakma sevgili! Eski Aşk Düşman Olmaz Sevgili! Eski Aşk Düşman Olmaz Sevgili! Eski aşk düşman olmaz. Kalbim tanır seni. Geçtiğin sokakların rüzgarında kokun kalır, ben tanırım. Seni sen yapan ne varsa,...

Sayfayı Paylaş