gebe
  1. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63

böyle sevginin...

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında sudembeyaz tarafından paylaşıldı.

kızlarr gerçekten anlayamıyorum nasıl bişey bu ya :(((( 3 yılımı verdim neler yaşadım anlatamam herşeyini çektim ailemi ailesini herkesi karşıma aldım askeriliğini bekledim :18: onun yüzünden neler yaşadım tahmin bile edemezsiniz....sonra ayrıldım ondan bana köpek gibi yalvardığı akşamın sabahında nişanlandığını öğrendim :18: 3 yılda bi yüzük takamadı bana ama bir gecede o kızla nişanlandı.Allah hiçkimsenin başına vermesin böyle birşeyi ne hale geldimm sonra günler geçtikçe ona karşı hissettiğim şeyin sevgi olmadığını anladım..daha nişanlanalı bir ay olmadı bana ulaşmaya çalışıyo arkadaşlarla haber gönderiyo köpek gibi pişmanmış nişanını atıcakmış kendinide benide öldürecekmiş çünkü beni çoook seviyomuşş böyle sevgininn....böyle sevenlere itirazım var benimm...

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim uzak dur ondan...tehlikeli birisi o ... tutarsız hareketleri var... inan bana sen daha iyilerine layıksın... onunda canı cehenneme

3. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    şulemmm canımm çook teş ederim sana :kiss: çook haklısın canımm keşke hiçç tanımasaydım onu

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    kıyamam :kiss:

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Yuh yaa gerizekalı. Asla asla dönmeyi düşünme kuşum. Şimdi bunu yapan evlenince neler yapmaz. Sana böyle mesaj filan atıyosa git savcılığa şikayet et de görsün pabuç kaç para.

6. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    bencede uzak dur baksana tehdit falan hem palavra bence nişanlanıcak atıcak yalancı bu erkekler ya sen ondan çok daha iisini bulursun senn gibi birini kaybettği için bırak ateşler içinde yansın

7. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    yokk hayalimm döner miyim hiçç ona harcadığım 3 yıla yanıyorum ben :((( yok hayalim tel değiştim kimseye de vermedim numaramı utanmadan diyomuş annesiyle konuşucamm

8. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımmm zuzumm çokk sağol döner miyim hiçç çook haklsıısn

9. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    Allah korusun ! yenimi aklina geldi sevgisi , seni üzerken neredeydi akli, sen perisan oldun kendini yedin bitirdin , senin için hangisi hayirliysa kalbinden ne geçiyorsa onu yap disardan bizler kolay akil veririz ama sen kendin için en dogrusunu seçersin en azindan kavga ,Tartisma etmeden iyiçe sapa sarmadan .Allah yardim etsin.

10. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    canım ya senin üzme kendini senelerede üzülme onlar hayatta bize bir şeyler kazandırıyo inan hata yapmadan olgunlaşılmıyo zor ama arkana bakma artık giden gitmiştir boşver belki seni kıskandırmak için yaptı ama hata yaptı ikimizde öldürüm diyen insandan kaç canım benim böyle sevgi olmaz

11. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımmm çook sağoll aminn Allah razı olsun senden...zaten en çook da o zoruma gidiyo onun ki sevgi değill sevgi olsa bi başkasını hayatına almazdı ona karşı hiçbirşey kalmadı içimde nefret bile etmiyorumm benden beter olsun o...

12. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    jujummm canımm çook haklısınn benim için öldü o...anlamıyorum ki hala ne istiyo benden :18:

13. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    O insandan sadce sana zarar gelir canım ne biçim sevgiymiş bu :(

14. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    haklısın canımm işte onun sevgisi buymuş :(((((

15. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Sayfaya giriş nedenim teselli vermek deil bu başlığının nere gideceğini merak ettim dedim bir an bu eşo yüzünden sonunda bu kız ağzınıda mı bozdu yoksa ?

:D Canım benim ne hali varsa görsün seni ne kadar üzdüğünü ben biliyorum pişman oldu tabii bırak yaptığını çekiyor. Çeksin.

böyle sevginin... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Efkan Şeşen - Sevgi (Bana Kimse Böyle)

Efkan Şeşen - Sevgi (Bana Kimse Böyle)

Bana kimse böyle sıcak Gülmedi hiç gülmedi Beni kimse gözleriyle Böyle içten sevmedi Gitti gidecek bedende Yüzyılların görkemiyle Sevgi Sevgiydi Ne kadar ince elleri Gözleri ne kadar sıcak Bana verdiği güçle Sanki yüreğim kopacak
  2. Yok Böyle Bi Sevgi Rihanna

Yok Böyle Bi Sevgi Rihanna

ahhh be Rihanna biri gelir biri gider moda bu hiç mi arkadaşın yok be canım şiddete maruz kaldığın sevgilinden kopamıyorsun neyse ne diyelim keyif senin keyfin...... YAKIN ARKADAŞI OLDUĞU İÇİN AFFETTİ! SEVGİLİSİ CHRİS BROWN TARAFINDAN DÖVÜLEN RİHANNA'NIN BROWN'U AFFETMESİ HERKESİ ŞAŞIRTTI. ÜNLÜ ŞARKICI KONUYLA İLGİLİ KONUŞMAZKEN YAKINLARI BU DURUMU ŞÖYLE AÇIKLADI: RİHANNA EN İYİ...
  3. Sevgi....

Sevgi....

Çiçeklerin büyümesini izlemektir Mektup yazmaktır Hep O'nu düşünmektir Birlikte vakit geçirmektir Dalgaların sesidir SEVGİ Kuşların kırıntıları yiyişini izlemektir Birlikte AYNI yöne bakmaktır Eşit olmaktır Vahşi dalgalara yelken açmaktır Yağmura aldırmadan yürümektir Uçurmaktır sevdiğini Piknik yapmaktır Yanağını okşamaktır Ve...
  4. Sevgi...

Sevgi...

Bir güzellik yap kendine! Ve sadece sahip olduklarını düşün; mutlu ol onlarla; Sahip olamadıkların üzülsün senin olmadıklarına.. Birgüzellik yap kendine! Keşkeleri hiç düşünme.. Mutlu ol seçimlerinle; Bırak keşkeler üzülsün senin seçimlerine.. Bir güzellik yap kendine! Kalbinde daha da büyüt sevgisini sevdiklerinin. Bırak sevmediklerin üzülsün kalbinde yerleri yok diye.. Bir güzellik yap...

Sayfayı Paylaş