gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Böyle Terbiyesizlik Olmaz

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

böyle terbiyesizlik olmaz diyorum çünkü gerçektende olmaz. Bu ne böle yaa milltte ar namuss utanma hiç bişey kalmamış arkadaş:sinirli: biz sustukça onlar devam ediyorlar ne pi bi millet bu insanlar yaa. Mutfak camı mı bir açıyorum önünde çekirdek kabukları yırtık kağıt parçaları, içilmiş atılmış minik süt kutuları, sigara izmaritleri :sinir: dün akşam yatmadan önce mutfak camından dışarı bir bakayım dedim acaba dışarda kar yağıyormu camı bir açtım yuhhhh one:abo: camımın önünde açık ve kullanılmış bir halde günlük pett ööööööööö resmen miğdem bulandı ne yapacağımı şaşırdımmm :sinirli: ama çok sinirlendimm gecenin 12.30 falan bas bas bağırdım ne terbiyesizsiniz bu kadar da olmaz falan miğdem kaldrısaydı alıp çıkarcaktım yukarıya ama kim attı bilmiyorum üst komşumun yapacağını pek zannetmiyorum sanırım onun üst katındaki :sinirli: tam yukarı çıkıcaktım bu böle olmaz diye yolacaktım saçlarını başları eşim dedi gitme bu saatte muhattap olma bu neee yaaa:sinirli: senin çöp kovan tuvaletin poşetin bilmem neyin yokmu günlük pedini camdan aşağı atıyosun bee saygısız insan :sinirli: terbiyesiz mahluklar bukadar mı oluryaaaaa:sinirli: ayıp denen bişeyde yok milletin ar damarı çatlamışş artıkk:sinirli: ben şimdi yukarı gidip kim attıysa saçını başını yolayım mı terbiyesizler utanmazlar :sinirli:

CeMoŞ, SweetCurse, EnCey ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Durduğun kabahat giy eline eldiven al o pedi kapı kapı gez, "bu ped kiminse şuanda namusu benim elimde kapı kapı dolanıyor" de. Hoş ar namus olsaydı pedini camdan aşağı atmazdı. Bu kadarıda pes ne biçim zihniyet bu ya :S Böyle kadınlarda var mı ya :S
    Bu durum karşısında sessiz durma Asi, kiminse o ped bedelini ödemeli en azından susmadığını görsün ki, bir daha ki sefere çekinsin.

ASİMELEK bunu beğendi.
  3. tna

tna Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    geçmiş olsun.. bence de asi sormalısın kim yaptıysa rezil olsun gerçi bunu yapan rezillik terbiye bilmez ama... sen yine git haddini bildir bence çok ayıp insanlar etrafa saygı duymaları gerekirken kendi saygılarını yitiriyorlar çok yazık :rtfm: :tsk:

ASİMELEK bunu beğendi.
  4. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    maalesefki var Rüyamm Bugün pedini atan yarın herbişeyini atar değilmi :S ayy elime falan alamazdımmm yaa iğrenççç öğğ :S:S zaten görünce kısa süreli bir şok geçirdim :S görünce hızlla camı kapadım şöle 1 dakika durdum ilk şoku atlatınca tekrar açtım bas bas bağırdım gecenin bi yarısı :sinirli: peçete aldım elime gözlerimi kapayıp ittirdim aşağı miğdem kalktı resmen :sinirli:

ayy hiç sessiz kaırmıyım rezil edicem kim yaptıysa bu ne böle yaa saygısız insanlarr terbiyesiz ahlaksız pislikler:sinirli:

mercimek tanemm bunu beğendi.
  5. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    asimmm kötü olmuş kısss ama sessiz kalma gercekten yine yaparlar yani ve üzüldüm yani böyle terbiyesizler de var işte ar namuz kalmamış yaahuu alacaksın o pedi kim attıysa ağzına sokacaksın hahaha

mercimek tanemm ve ASİMELEK bunu beğendi.
  6. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    kimin yaptığını bilsem bilemiyorumn işte ayy hem elime de almam ben onuu yaaa öğğğ iğrençç :S:S ama rezil ediccem onları

7. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    et valla bende arkandayım pis mahluklarr

8. mercimek tanemm

mercimek tanemm Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    asimm valla bi solkta okudum :D:D kızdığın kadar varmış hakkaten ne rezil insanlar var ya yuhhhhhhhhhhhhh

9. gülfem_MG

gülfem_MG Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    105
    Ödül Puanları:
    43
    pet mı ay nefretlık resmen
    ben olsam yedırırıdım onu atana onu ıgrenc ya

10. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    cidden ar namus kalmamış patla git yol saçlarını şu hadsizlerin ya reziller :S

11. SweetCurse

SweetCurse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
  12. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

ay inanamıyorum ya bu ne rezillik ya.ıyyyyy cık cık cık.gerçekten nasıl bi devir yaşıyoruz biz ya.allah sana sabır versin asimmmm.

13. asiruki

asiruki Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    145
    Ödül Puanları:
    43
    asii sende çık çatıyaa bi poşete çöp doldur aşağı serp kimin camına konarsa hahaha

*AyLinciK bunu beğendi.
  14. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    kıss bu nee öööö:S hangi kunde şılpıntıı atmış onuu pis ağlaksızzz çöpmü yokmuş başını mıhınııı yesinnn dert gelsin şeyineee içim kalktıı tifiii:S

15. cücük

cücük Forum Okuru

Rabbim islah eylesin, gercektende utanmazlik.
    ben uyma derim, Allah c.c. islah eylesin. Bagirip cagirmayla sadece kendine zarar verirsin ve yipranirsin.

ASİMELEK bunu beğendi.
Böyle Terbiyesizlik Olmaz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Olmaz Aşk Böyle Olmaz!

Olmaz Aşk Böyle Olmaz!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Böyle aile olmaz olsun...

Böyle aile olmaz olsun...

Zeytinburnu'nda sağır ve dilsiz olan 5 yaşındaki erkek çocuğunu ayağından bağlayan ailesi misafirliğe gitti. Ayağındaki bağı çözen çocuk, pencerelere vurarak komşularından yardım istedi. Komşularının ihbarı ile söz konusu adrese gelen polis, kapıyı açamayınca merdiven aracılığı ile balkona çıkıp pencereden girerek çocuğu kurtardı. Zeytinburnu Beştelsizler 103/3 Sokak'ta, duyma ve işitme özürlü...
  3. Böyle Sevgili Olmaz Ki

Böyle Sevgili Olmaz Ki

Erkek Kişisi: Günaydııın hayatıım Hatun Kişisi: Günaydıııın EK: Napıyosun? HK: Günü aymaya çalışıyorum EK: Kahvaltı yaptın mı? HK: Hayır ayınca yapıcam EK: Daha sonraki zamanlarda napacaksın? HK: Gamzeyle buluşucaz bugün EK: Gamze kim? HK: Arkadaşım eski şirketten EK: Hıı tamam toplantıya giricem ben de birazdan bugün bayağı bi yoğunum HK: Tamam kolay gelsin sana görüşürüz daha sonra.. 1-2...
  4. Böyle baba olmaz olsun

Böyle baba olmaz olsun

Aman dikkat, koca seçerken !! KOCAELİ (İHA) - Kocaeli'nin Gebze ilçesinde 2 öz kızına 5 yıl boyunca tecavüz ettiği öne sürülen 47 yaşındaki şahıs, cezaevindeki tek kişilik hücresinde intihar etti. Zanlının 22 yaşındaki kızının tecavüz sonucu bir süre önce ölü doğum yaptığı ve yeniden hamile olduğu öğrenildi. İddiaya göre, Cumhuriyet Mahallesi'nde ikamet eden 47 yaşındaki Ramazan K., öz...
  5. böyle insanlık olmaz olsun!!!

böyle insanlık olmaz olsun!!!

Bu yazıyı okurken insanlığın ne hale geldığını çok düşündüm bu kadarmı vurdum duymaz aşağılık olmuş insanlık... Aradan bikaç gün geçtikten sonra Baba kızını rüyasında görmüş. Kız sürekli titriyor ve Çok üşüyorum baba. Yalvarırım üstümü ört diyormuş. Adam sabah kalktığında rüya aklına gelince hüngür hüngür ağlamış. Gül gibi evladımı kaybettim. Rüyama giricek tabii diye düşünmüş. Karısının...

Sayfayı Paylaş