gebe
  1. sevgi10

sevgi10 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    18

Böyle yazildi...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında sevgi10 tarafından paylaşıldı.

BÖYLE YAZILDI...
    Şahidim olmuştur sessiz geceler;
    Ahraz dile geldi büyü bozuldu…
    Sanma keyfe-keder bütün heceler;
    Bu şiir aslında böyle yazıldı…

Derbeder hanede içeni gördüm;
    Solmuş resimleri seçeni gördüm;
    Kederle kendinden geçeni gördüm;

Aşina bildiğim yüzler yabancı;
    Kalbimde gezindi derin bir sancı;
    Ben tövbe dedikçe iç dedi hancı;

Ya sen inkârdasın ya ben yalancı;
    Kaybettim aşkına olan inancı;
    “Haydi Abbas” dedi Cahit TARANCI;

Saatler vakitsiz çaldı ansızın;
    Hayalin kapıda kaldı ansızın;
    Gözlerim maziye daldı ansızın;

Böyle yazildi... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dikkat Yazili Var?

Dikkat Yazili Var?

Dikkat Yazılı var Kazasker nedir? Yolunmus kaza kazasker denir Cemal/Orta-2 Olcek cesitleri nelerdir? Boy olceyi,kilo olceyi ve kesir olceyi Ayse/Ortaokul-2 Dunyamiz nasil olusmustur? Dunyamizi insanlar kurmustur. Dunyamiz temiz sular,temiz hava ve temiz yollari yani temiz yollarla dunyamiz guzel bir sekilde olusur. Seda/Ortaokul-2 Turkiye'nin ozel konumunu aciklayiniz. Turkiye cok ozel bir...
  2. TÜrk Halk Ezgİlerİndekİ Dİnamİklerİn, SÖzlÜ Ve Yazili KÜltÜr YaklaŞimlari...

TÜrk Halk Ezgİlerİndekİ Dİnamİklerİn, SÖzlÜ Ve Yazili KÜltÜr YaklaŞimlari...

Doç. Dr. Uğur Alpagut Deneysel çalışmalarla ilgili uygulayıcılar ve tasarlayıcılar; müzikteki yeni yönelimler yoluyla insanlar ve toplumlar üzerinde genel anlamda duyarlılığın artırılması ve kalıcı izlerin bırakılması yönünde izleyici ile somut bir iletişim kurmak ister. Söz konusu iletişim, kullanılan malzeme, yaklaşım biçimi ve ortamla desteklendiğinde müzik, eğlence müziğinin ötesinde...
  3. Yazili Resİmler

Yazili Resİmler

melek yazılı avatarlar yazılı melek resimleri resimler dini resimler dini Çok Güzel Yazılı Resimler Resmi Büyültmek İçin TıkLayin Resmi Büyültmek İçin TıkLayin Resmi Büyültmek İçin TıkLayin Resmi Büyültmek İçin TıkLayin
  4. Yazili Avatarlar

Yazili Avatarlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş