gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

böylede askerlik mi olur????..demeyin bakın

Konu, 'Komik Resimler' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
böylede askerlik mi olur????..demeyin bakın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. E youh yani böylede taşıma olur mu

E youh yani böylede taşıma olur mu

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. çocukbu demeyin sorulara bak

çocukbu demeyin sorulara bak

anne bu ne ? - buzdolabi yavrum . - neden ? ------------ anne baliklar su içer mi ? ------------ -enişte bu ne? -çakmak (1 dakika sonra) -enişte bu ne? -çakmak ... -enişte bu ne? -çakmak bahadir ... -enişte bu ne? -gazoz kapaği -olur mu? o çakmak! ------------ baliklar terler mi ? ------------- anne ben kurt olsam ablam da ormanda kuzu olsa o zaman...
  3. Engin Utar Böylemi Olurdu 2009

Engin Utar Böylemi Olurdu 2009

SANATÇI ADI: Engin Utar ALBÜM ADI: Böylemi Olurdu ALBÜM YILI: 2009 ALBÜMDEKİ PARÇALAR: 01- Elbet 02- Böyle Mi Olurdu 03- Ahiret Günü 04- Yalancı 05- Yolları Yollara 06- Beklerim 07- Es Deli Rüzgar 08- Borcum Olsun 09- Seviyorum Seni 10- Yere Bakan
  4. Halınıza Mısır Nişastası,Bulaşık Makinanıza Sirke!Olur mu demeyin hadi bakın!

Halınıza Mısır Nişastası,Bulaşık Makinanıza Sirke!Olur mu demeyin hadi bakın!

çamaşır makinasına sirke mısır nişastası ile halı temizliği mısır nişastasıyla halı temizliği nişasta ile arap sabunu silme Günlük hayatımızda kullandğımız bir çok ürün 55 binin üstünde kimyasal madde içeriyor ve her sene bunlara yüzlercesi ekleniyor meleklerim.Bir çoğu yeteri kadar test bile edilmeden piyasaya sürülüp kullanıma sunuluyor.Bunların atıkları is doğrudan kanalizasyona veriliyor...
  5. Askerlik Düşecek mi

Askerlik Düşecek mi

askerlik düşecekmi askerlik düşecekmi son dakika 2011 2011 son dakika Ben 6 aya kadar askere gideceğim. Acaba askerlik düşecek mi ? Bu siyasetçileri vallahi anlamıyorum. Tam seçim zamanı insanların önüne birşeyler atıyorlar. Bizlerde muhallakta kalıyoruz be kardeşim. Bir türlü tam olarak cevap bulamadım da yardımı olurmusunuz. Askerlik düşecek mi ?

Sayfayı Paylaş