gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Böylesi ilk kez görüldü!

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Atlas Jet'in Siirt'ten İstanbul'a uçuşu vardı. Ancak hava sıcaktı ve rüzgar vardı. Onların çaresi ise akıllara zarardı. Bakın ne yaptılar! Siirt-İstanbul seferini yapan Atlasjet firmasına ait uçak, sıcak ve rüzgarın uçuş güvenliğini tehdit etmesi nedeniyle biletli 70 yolcudan 34'ünü alarak uçtu. Onları da uçağa tartarak aldı...

UÇUŞ GÜVENLİĞİ NEDENİYLE TARTMIŞLAR
    Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Siirt Meydan Müdür Vekili Ferit Tanık, yaptığı açıklamada, saat 15.00'te Ankara aktarmalı Siirt-İstanbul seferini gerçekleştirmesi gereken uçağa sıcak ve rüzgarın uçuş güvenliğini tehdit etmesi nedeniyle biletli 70 yolcudan 34'ünün tartılarak alındığını söyledi.

70 YOLCUDAN 34'Ü BİNDİ

Atlasjet temsilcileri ise pistin aşırı ısınması ve rüzgar nedeniyle uçuş güvenliğini tehlikeye düşürmemek için uçağın belirli bir ağırlıkta havalanmak zorunda kaldığını belirterek, ''Pilotun uyarısı nedeniyle yolcuları sırayla uçağa tartarak aldık. Uçaktaki ağırlık belirli bir seviyeye ulaşınca, biletli 70 yolcudan, ancak 34'ünü alabildik. Binen yolcuların bagajları da uçağa alınmadı. Uçak 34 yolcuyla havalandı'' dediler.

internethaber.com

Böylesi ilk kez görüldü! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ilk kez bu kadar üşüyorum...

ilk kez bu kadar üşüyorum...

öLüm Müdür YaŞamı Bunca SevdiRen daha dün söz vermiştim hiç gitmeyecektim kapından özür dilerim aşkım tutamadım sözümü direnemedim gururuma g i d i y o r u m şimdi beni bekliyor engebesi bol yollar düşe kalka yürüyeceğim basacağım bağrıma o koca taşı uzaklaşabildiğim kadar uzaklara gideceğim biliyor musun ilk kez bu kadar üşüyorum mevsim yaz aylardan temmuz...
  2. Böylesi de ilk kez görülüyor

Böylesi de ilk kez görülüyor

Yüzleşme gaspçıları yakalandı. Bakırköy'de küçük yaştaki çocukları "Kızkardeşime laf atmışsın. Onu seninle yüzleştireceğim" diyerek ıssız bir yere götürüp bıçak zoruyla gasp eden 2 ayrı çete üyesi 5 gaspçı, gözaltına alındı. Bakırköy Çocuk Büro Amirliği'ndeki sorgularının ardından savcılığa sevk edilen zanlılar tutuklanarak cezaevine gönderildi. Zanlıların 15 ayrı gasp olayına...
  3. İlk kez el eleler!

İlk kez el eleler!

"Melekler Korusun"daki Özgür rolüyle ünlenen Selin Şekerci ile oyuncu Mehmet Ali Nuroğlu, bir süredir aşk yaşıyor. Sevgililer, ilk kez önceki gün birlikte görüntülendi. İstinye Park'ta alışverişe çıkan ikili, objektiflere aldırmadan el ele mağazaları gezdi.
  4. İlk Kez Paraşütle Atlayan Kimdir?

İlk Kez Paraşütle Atlayan Kimdir?

paraşütle ilk atlayan, kimdir, paraşütün icadı, nerede atlamıştır, resimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Bilmem biliyor musunuz,hava trafiğinde kaza olma ihtimali kara trafiğindekinden daha düşükmüş.Ama elbette ki havada da kazalar oluyor.Beni en çok üzen ve dehşete düşüren de havada açılmayan ya da uçuş sırasında katlanan ve yere çakılan...
  5. Ayşe Özyılmazel İlk Kez Konuştu!

Ayşe Özyılmazel İlk Kez Konuştu!

ayşe özyılmazel, düğünü, ilk kez konuştu, ali taran, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Yılın olay düğünüyle evlenen Ayşe Özyılmazel ve Ali Taran şu anda balayındalar. Yazılan ve çizilen pek çok yorumun ardından yeni gelin Ayşe Özyılmazel Vatan gazetesine ilk kez konuştu; O geceye dair herşey flu gibi ama çok güzeldi. Rüyada gibiyim hala kendime gelemedim....

Sayfayı Paylaş