gebe
  1. melikexxxx

melikexxxx Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

böylesini hiç görmediniz. klozet takımı istermisiniz?

Konu, 'Satıyorum & Arıyorum' kısmında melikexxxx tarafından paylaşıldı.

klozet takımları kılozet takımı klozet takımları fiyatları takımı fiyatları ucuz [​IMG]

merhaba hanımlar piyasadakilerden çokkkkkkkkkk daha güzel çokkkkkkkkk daha kullanışlı olan klozet takımlarının piyasadaki fiyatlardan pek farkı yok.
    banyom şık ve güzel dursun,uzun ömürlü kullanayım diyorsanız,tamamen el örgüsü ile yapılmış olan klozet takımları sipariş üzerüne istenilen renkte örülür ve 1 hafta içerisinde teslim edilir.
    fiyatı:80 ytl.

alev3126 ve CeMoŞ bunu beğendi.
  2. melikexxxx

melikexxxx Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: böylesini hiç görmediniz. klozet takımı istermisiniz?
    kızlarrrrrrrrr 70 e düşürdümmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:huhe:

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hala 70 mi acaba:)

bende istiyorum hala yapıyor musun?

4. cnshu

cnshu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
böylesini hiç görmediniz. klozet takımı istermisiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. güneşi hiç böyle görmediniz

güneşi hiç böyle görmediniz

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. böylesini hiç görmedinizz :)

böylesini hiç görmedinizz :)

böyle şirini yoook,,, biraz bekleyin gözünü ilk size ascsın... alıntı
  3. Böylesini doktorlar bile görmedi!

Böylesini doktorlar bile görmedi!

Allah hiçkimseyi sağlığından mahrum etmesin meleklerim :uhu: kalpte kirençlenme ilk defa duyuyorum :S Balıkesirli ikizlerin röntgenlerini inceleyen doktorlar 25 binde görülen şok sonuca ulaştı. Kalplerinde kireçlenme teşhisi konulan Taner ve Caner isimli ikiz kardeş sağlıklarına kavuşmak istiyor BALIKESİR'in Erdek İlçesi'nde yaşayan 24 yaşındaki Taner ve Caner Erdem isimli ikiz...
  4. Çaydanlık çaydanlık olalı böylesini görmedi

Çaydanlık çaydanlık olalı böylesini görmedi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Yüksek Topuksuz Ayakkabılar...Böylesini Görmediniz..

Yüksek Topuksuz Ayakkabılar...Böylesini Görmediniz..

Yüksek Topuksuz Ayakkabılar Yüksek Topuksuz Ayakkabı Modelleri Lady Gaga, sokak modasına bir ayakkabı modeli bahşetti: Yüksek topuksuz ayakkabılar. Çok acayip değil mi? Hem yüksek hem topuksuz, nasıl olur ki? Oluyormuş, ben gördüm, siz de görün! Merak ediyorum Bu ayakkabıları giymeyi düşünürmüsünüz?...:) Ben giymeye korkarım açıkçası bunları:D:D İşte topuklu ayakkabı ve topuksuz...

Sayfayı Paylaş