gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Boyner Mağazasından Aldığım Sheisedo Ürünleri

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bu konu shiseido ürünleri hakkında bilgilere yer vermektedir. Epeydir almak istediğim Shiseido ürünlerini nihayet aldım. Sağolsun kocişim beni kırmadı ve shiseido sana feda olsun diyerek kesenin ağzını açtı :D:D :şş:

Shesido yu bana BEYZA21 tavsiye etmişti bize geldiklerinde cildi inanılmaz güzel ve pürüzsüz görünce merak edip sorduğum da bana shiseido kullandığını söylemişti. Bende öncelikle marka hakkında ufak bir araştırma yaptım ve olumlu yorumları okuduğum da bir an önce bende sheisedo ürünlerine sahip olmalıyım dedim:kedi:

Öncelikle sizlere sheisedo hakkında biraz bilgi vermek istiyorum ve daha sonra aldıklarımı sizlerle paylaşacam.

Shiseido isminin Japonca karakterleri “Yeni değerler katan ve yeni bir yaşamı besleyen dünya nimetlerine bir şükran” olarak ifade ediliyor. Kelimeler Doğu estetiği ile Batı biliminin duyarlılığını birleştirmede öncü olan Shiseido markasını yansıtmaktadır.
    Shiseido, kokuların vücut ve ruh üzerindeki gücünü ölçerek kokular hakkında yeni bir düşünce yolu açan araştırmalara öncü olmuş. Aromakoloji denilen bu bilim sadece parfümlerde değil, kokuların fizyo- psikolojik etkilerinin fizik ve ruh sağlığı üzerinde ölçülmesi ile cilt bakım ürünlerinde de kullanılmış.
    Shiseido ürün serileri; her cilt tipinin ihtiyaçlarını hedefleyerek, güzel bir cilt için kişisel gücün ortaya çıkarılmasına yardımcı oluyor. Her bir krem, her bir losyon saf, eksiksiz ve benzersiz bir keyif vermeye adanmanın yanısıra sağlığı, güzelliği ve ruhsal huzuru arttırmaya olan sorumluluğu da yenilemektedir.

Sheisedo ürünleri tamamen konsantre ve uzun bir süre kullanabiliyorsunuz. Mersin Forum Boyner mağazasından aldığım ürünler ise şöyle;

Boyner mağazalarında Sheisedo ürünlerinden 250 tl tutarında alışveriş yaptığınız da aşağıda ki 1000 tl lik set size sadece 159 tl ye geliyor ee bende fırsatı değerlendirip kaptım tabi hemen:ohoh:

BEYZA21 ve TİTAN bunu beğendi.
  2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Güle güle kullan ve bol verim al inş Mawim :)

BEYZA21 ve MaWiM bunu beğendi.
  3. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Sağol canım :) cildim benim çok hassas bir yapıya sahip o yüzden özellikle kış aylarında özenli bir bakım istiyor bende en doğal ve etkilisini seçtim yani shiseidoyu...

BEYZA21 ve TİTAN bunu beğendi.
  4. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Anam senin shisedoya ihtiycan yok ..Porselan gibi yüzün var .Ama güzelliğini muhafaza etmek için kullanabilirsin..Mawi gözlü dilberim :kiss:Bu arada güle güle kullan şekerim
    你是美丽的(açıklama yani güzelsin)

MaWiM bunu beğendi.
  5. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Sağol bitanem evet muhafaza etmek lazım bu arada yabancı diline hasta oldum ama sana üç yaşından beri hastayım esmerim dilberim hahaha

BEYZA21 bunu beğendi.
  6. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    hahahaha her kez her dili konuşur ama çince zekilerin işidir hacı:hhh: İngilizce tamam sıra çincede :D Güzel gözlüm bis seninle her dilden anlaşıyoruz dimi :kiss:

MaWiM bunu beğendi.
  7. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Kafa nereye biz oraya hahaha anladın sen onu :D:D

BEYZA21 bunu beğendi.
  8. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    He anladım hacı kafamın içi japon pasajı gibi ne alırsan bir milyonnn hacıı hahahaha yaşasın öküz deviren :D

MaWiM bunu beğendi.
  9. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    estağ piti piti hahaha

BEYZA21 bunu beğendi.
  10. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    hahahaha ben saçmalamadan kaçam sonra sadmin beni banlar allama iyi geceler mawişim:kiss:

Boyner Mağazasından Aldığım Sheisedo Ürünleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Geleceğin Mağazaları

Geleceğin Mağazaları

Geleceğin mağazaları ve insanın geleceği Eğer siz unutursanız Alışveriş arabanızı tıka basa doldurmuşsunuz. Sırada beklemişsiniz. Sıra size gelmiş. Malları teker teker yürüyen bandın üstüne koyuyorsunuz. Kasiyer de her malı alıp üstündeki etiketin çubuklarını buluyor, optik okuyucu önünden geçiriyor. Kasiyerin eli çabuk. Her şey çok güzel bir hızda gidiyor. Bir an önce buradan çıkacaksınız....
  2. Jennifer Boyner

Jennifer Boyner

jennifer boyner biyografisi jennifer boyner biyografi hayatı kaç yaşında 2011 KARAKTER 7 yaşında. Mert?in yeğeni. Dünya şekeri ve prenses bir kız.. Alt komşuları bizim kızlara hayran .. Büyüyünce onlar gibi olmak istiyor ve gizli gizli onları kendisine rakip görüyor. Bilhassa Gülçini. Dayısının yakın arkadaşı Merte içten hayran... Mertin ona büyük insan gibi davranmasını, fikrini...
  3. T Box Mağazaları ve ürünleri

T Box Mağazaları ve ürünleri

t box mağazaları, ankara, izmir, istanbul, ürünleri, hakkında bilgiler burada arkadaşlar Sıradışı ve dinamik, rahat, sade tarzları ile özelliklede gençlerin tercihi olan, ürünleri farklı konseptlerde sunan T-Box Mağazaları hakkında bilgiler sunuyor ve T-Box ürün modellerinden, bir kaç örnek sunuyoruz, bu sayfamızda sizlere Melek'ler. T●box Tepeden Tırnağa Yenilendi Yenilikçi marka...
  4. Journey Mağazalarında 2012 İlkbahar Yaz Ürünlerinde Kampanya !

Journey Mağazalarında 2012 İlkbahar Yaz Ürünlerinde Kampanya !

journey indirim journey 2012 ilkbahar yaz Sevgili melekler , Journey mağazaları 2012 ilkbahar yaz ürünlerinde tek fiyat kampanyası başlattı. Eğer siz de bu kampanyayı kaçırmak istemiyor, 19.99 - 29.99 - 39.99 ve 49.99 TLlik ürünlerden almak istiyorsanız Journey'in sitesine ya da aşağıda paylaşacağımız indirimin geçerli olduğu Journey giyim mağazalarına uğramanızı tavsiye ediyoruz. :tik:...
  5. Batik Mağazaları 26-28 Nisan Yıldızlı Ürünlerde İndirim Kampanyası

Batik Mağazaları 26-28 Nisan Yıldızlı Ürünlerde İndirim Kampanyası

Bu sayfa; Batik Mağazaları 26-28 Nisan Yıldızlı Ürünlerde İndirim Kampanyası hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ünlü giyim markası Batik yıldızlı günler indirimine başladı. Bugün itibarıyla başlayan yıldızlı indirim günlerinde seçili ürünlerde % 50 indirim sizleri bekliyor. Eğer Batik ürünlerini beğeniyorsanız bu indirim kaçmaz!

Sayfayı Paylaş