gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Boyu kadar oğlu var

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

tamer taylan latif demirbağ oya aydoğan oğlu oya aydoğan ın oğlu gurur Oya Aydoğan'ın bu kadar büyük olduğunu bilmiyordumm ...

Oya Aydoğan, önceki gün 22 yaşındaki oğlu Gurur'la İstinye Park'ta objektiflere takıldı.

Bugüne kadar oğluyla çok az görüntülenen Aydoğan, eski eşi Latif Demirbağ'dan ayrılma kararı aldığında oğlu Gurur'a üç aylık hamile
    olduğunu açıkladı: "Taylan'dan (Bursalı gazinocu Tamer Taylan) ayrıldıktan sonra oğlum Gurur'un babası Latif Demirbağ'ı kurtarıcı olarak gördüm. 1987'de
    tanıştık. Mantık evliliği yapayım dedim. Latif çok fedakârlık yaptı benim için. ANAP'tan milletvekili adayıydı. 'Bir artistle birlikte olursan siyaset
    geleceğin biter' dedim ama yine de beni bırakmadı. Çok kıskançtı. 'Madem bu kadar kıskançsın, ne işin var böyle artist bir kadınla' dedim. Hamileliğimin
    üçüncü ayında da baktım yapamayacağım, ayrıldım."

2. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Allah bağışlasın yavrusunu...

Pasim güldürdün beni sabah sabah..Ben 45 yaşındayım 24 .yaşında oğlum var boyu da benden bayağı bi uzun..Yakışıklı aşkım benim..
    Eskilerden kim kaldı ki ..Bir Oya Aydoğan birde ben dermişim...:laugh:

3. Zaolici aslan

Zaolici aslan Forum Okuru

aslan abim benim.

Dağ gibi insan adam gibi adamdı Latif abimiz bizim ekolümüzdün.06.01.2011 günü ölümünün 2. yılı mezarı başında kimler var bakalım görelim.Vefalı dostlar kim öğrenmiş oluruz.

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bende bilmiyordum oğlu olduğunu şimdi öğrendim valla D:

Boyu kadar oğlu var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeğinizin boyu ileride ne kadar olabilir?

Bebeğinizin boyu ileride ne kadar olabilir?

bebeğimin boyu kaç olacak boyum ne kadar olacak ilerdeki boyunu hesapla kızımın boyu kaç cm ilerde boyum ne kadar Bebeğinizin boyu ileride ne kadar olabilir? Hesaplayın: Bir tık yeter
  2. Çocukların boyu yılda ne kadar uzar?

Çocukların boyu yılda ne kadar uzar?

boy ne zaman uzar 15 yaşında boy ne kadar uzar zamana kadar en çok hangi yaşta yılda kaç cm Bakalım çocuğunuzun boyu büyüdüğünde ne kadar olacak?İşte cevabı Çocukların büyüme hızları, yaşlarına göre değişmektedir. Yeni doğan bir bebeğin boyu ortalama 50 cm’dir ve bebekler ilk yılda 25 cm, ikinci yılda 10 cm uzarlar. Daha sonraki yıllık büyüme hızı, giderek azalır. Çocuklar 3-4 yaşlarında...
  3. Cocugunuzun boyu büyünce ne kadar olacak?

Cocugunuzun boyu büyünce ne kadar olacak?

cocugumun boyu büyüdügünde ne kadar olcak cocugunuzun ilerde boyu ne kadar olacak cocugunuzun boyu ne kadar olacak. Sevgili melekler hepimiz cocugumuz büyünce nasil görünecek kime benzeyecek boyu nekadar uzun olacak hep merak ederiz iste sizlere bazi bilgiler :) Bu nedenle de çocuklarına süt içirirler, basketbol gibi çeşitli spor aktivitelerine gitmeleri için onları yönlendirirler. Peki...
  4. Atatürk'ün Boyu Ne Kadardır bilen var mı acaba

Atatürk'ün Boyu Ne Kadardır bilen var mı acaba

kızlar ben Atatürk'ün Boyu Ne Kadardır gerçekten de çok merak ediyorum tahmin ettiğim ve hayal ettiğim Atatürk'ün Boyu uzun ama gerçekten Atatürk'ün Boyu Ne Kadar işte onu da bilen varsa yazsın ya
  5. yenidoğan bebeğin boyu kilosu ne kadar olur

yenidoğan bebeğin boyu kilosu ne kadar olur

Melekler selam.Ben Özge. Gebe kalmayı planlıyoruz ve yenidoğan boyu kilosu, ölçüleri hakkında bilgi almak istiyorum sizlerden...

Sayfayı Paylaş