gebe
  1. ELAS

ELAS Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Boyum kısa ne yemeliyim ne içmeliyim ve boyumu nasıl uzatabilirim ?

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında ELAS tarafından paylaşıldı.

Merhaba ben internetten bakınırken dikkatimi bişey çekti anne ile babanın yaşları toplanıp 2 ye bölünüp 13 çıkarılıyomuş böylelikle kız çocuklarının olması gereken boy öğreniliyomuş ben yaptım benimki 151 çıktı ve çok kısaa babam ve annem de kısa annem adet ini 5. Sınıfta olmuş bende 6. Sınıfta oldum her ergenlik çağında büyüme patlaması yaşanıyomuş yani adet döneminden önce olduktan sonrada 5 cm atılıyomuş ama ben daha büyüme patlaması da yaşamadım öyle 1 veya 2 yıl içerisinde 20 cm felan da uzamadım balık yağı kullanıyorum hergünde süt içiyorum ama duyduğuma göre bazıları adet ten sonra da büyüme patlaması yaşayabiliyomuş ben uzayıp uzayamayacağımı nasıl anlayabilirim lütfen yardım edin .....

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar,
    Ben matematiksel olayı bilmiyorum ama şunu söyleyeyim size. Kardeşlerinize ve anne babanıza bakarak bir ortalamada bulabilirsiniz. Anne babanızın kısa olduğunu ifade etmişsiniz. Büyük ihtimal ile sizinde boyunuz bana göre 1.60 ı geçmeyecektir.

Bu arada yaşınız kaç ?

3. ELAS

ELAS Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu mayısta 13 üme bastım

4. ELAS

ELAS Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    12,5 yaşımda oldum şu anda 13 yaşındayım

5. ELAS

ELAS Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    12,6 yaşında oldum şu anda 13 yaşındayım...

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

boyum çok kısa 13 yaşındayım ve boyum 1.34cm bu beni üzüyor ama ailem deki herkez kısa bu yüzden herkez kısa olabileceğimi söylüyor .ne yiyp ne içmeliyim veya neler yapmalıyım şimdiden saolun

7. beteaful gırl

beteaful gırl Forum Okuru

arkadaslar bnm yasım 13 ve 1.52 boyundayom kilom 45 adetim olmadı daha nasıl uzayablirim

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben 14 yaşındayım boyum 1.40 kilom 40 arkadaşlarımın benle dalga geçmesinden sıkıldım lütfen ne yapmam gerektiğini biri söylesin :(

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

merhabalar bende 17 yaşındayım ve 1.50 cm boyum var hocalar daha uzamazsın diyor ben bu durumu bayağı takıntı yaptım kilom da 43 sizce gerçekten uzamam mı ? :(

10. kısaca

kısaca Forum Okuru

gerçekten seni üzmek istemem ama yaşın baya ilerlemiş ama ne olursa olsun insan 20 yaşına kadar uzar,büyür ve gelişirmiş bence sen bir şu conakers ayakkabı al

11. cemilenur

cemilenur Forum Okuru

ben 14 yaşındayım boyum 168 ama ben 175 olmak istiyorum 50 kiloyum bu arada annemin tarafı çok uzun boyludur 2metre dayılarım var aslında boyum normal bi boy fakat insanları bilirsiniz herzaman daha fazlasını isterler bende öyleyim bu arada inşallah istediğiniz boya ulaşırsınız ama bunun için bol bol şüt için ve asılın asıldıkça kemiklerin arası açılır siz süt yoğurt peynir gibi yiyecekler yiyerek boyunuzun uzamasına yardımcı olur ama mutlaka süt ve süt ürünlerini yemelisiniz!

12. Ahmet Onur

Ahmet Onur Forum Okuru

Arkadaşlar benim boyda okadar uzun degil yaşım 14 boy 1.68 ama fakat diyiceksiniz şükret o boya şükrediyorum elbet yapmanız gerekenler.

Bolbol Basket
    Düzenli Beslenme
    Bir demire asılı Kalın
    Jimnastik

13. Korkuncmelekb

Korkuncmelekb Forum Okuru

Ben hepinizin aradaki cevabı biliyorum bir video var 7 haftada 10 cm uzatan bir video boy uzatma yazın zaten az önce yazdığım başlık çıkacaktır her akşam süt içim 9 da uyuma lisiniz kalkınca o videoda sporu yapın peynir yiyin denize gidin bol bol bir sporla uğraşıp voleybol basketbol gibi ben 1.39 boyundadır düzenli dediklerimi uyguladım suan 1.59 boyundayim yaş 13.5

14. sjsjsj

sjsjsj Forum Okuru

15. elifongeren

elifongeren Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    Voleybol, basketbol oynayın ve boyunuz kısa diye üzülmeyin. Ne var bunda bu kadar kafaya takacak :)) Yazanlar genelde 12 13 yaşında gördüğüm kadarıyla. Boyunuzun uzaması için daha çok zamanınız var :))

Boyum kısa ne yemeliyim ne içmeliyim ve boyumu nasıl uzatabilirim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Laktoz Nedir ve Laktozsuz sütü Kimler İçmeli ?

Laktoz Nedir ve Laktozsuz sütü Kimler İçmeli ?

laktoz nedir laktos nedir laktoze laktozsuz ürünler galaktoz Bir bardak süt içtikten sonra eğer siz de kendinizi şiş hissediyorsanız dünya nüfusunun yüzde 70’iyle aynı probleme sahip olabilirsiniz. Sindirim sorunu olan laktoz intoleransına Asya, Akdeniz ve Afrika toplumlarında çok sık rastlanıyor Laktoz ve Laktaz nedir? LaktOZ süt şekerine verilen isimdir. LaktAZ ise bu şekeri bağırsakta...
  2. Hamileler hamilelik boyunca neler yemeli?

Hamileler hamilelik boyunca neler yemeli?

hamilelikte hangi meyveler yenmeli hamileler ne yemeli hamilelikte neler yenmeli neler yemeli ne Anne adaylarının hamilelik süreci çok önemli olduğu için yediklerine içtiklerine dikkat etmeleri gerekiyor.Bol bol meyveden sebzeden ve hayvansal yiyecekleri tüketmeleri gerekiyor.Ben şahsen bol bol meyve yiyordum.Melek anne adayları lütfen dikkate alınız bu yazılanları.Buyrunuz. Bebeğin beyin...
  3. Boyumu nasıl uzatabilirim?

Boyumu nasıl uzatabilirim?

Ya acaba Boyumu nasıl uzatabilirim?
  4. Boydan Boya Deyiminin Anlamı nedir

Boydan Boya Deyiminin Anlamı nedir

Kızlar Boydan Boya Deyiminin Anlamı nedir biliyor musunuz ben bilmiyorum ve öğrenmek için de size yazdım Boydan Boya Deyiminin Anlamı nedir diye
  5. Oruçluyken Susamamak İçin Ne Yemeli Ne İçmeli?

Oruçluyken Susamamak İçin Ne Yemeli Ne İçmeli?

oruçluyken susamamak için sahurda ne yemeli oruçluyken susamamak için ne yapmalı Sevgili melekler, yaz aylarına denk gelen ramazan ayında sıcak havalardan etkilenmemek mümkün değil. Oruçlu kalınan sürenin de uzun olmasıyla herkes oruçta susamamak için ne yapmak gerek sorusunun peşine düşüyor. İşte bu sorunun cevabı... Ramazan'da sıcak havanın olumsuz etkilerinden korunmak ve gün içinde...

Sayfayı Paylaş