gebe
  1. minik_prenses

minik_prenses Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

boyum kısa yorum yapın lütfen:(

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında minik_prenses tarafından paylaşıldı.

kısa boyluyum boyum kısa mutsuzum 21 pont kaç cm 15 pont kaç cm mrb ben 17 yaşındayım boyum 160 çok kısa hissediyorum kendimi 17 yaşından sonra uzayan oldu mu yorumlarınızı bekliyorum annem 161 babam 187 sizler kaç cnm uzadınız bnm yaşımdan snra yardım edin lütfen:(

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113
    Miniğim Merhabalar, 17 yaşındasın daha 20 li yaşlara kadar uzama olayı durmaz onun için hiç sıkma sen canını. Yani yirmi yaşına gelene kadar uzarsın artı Türkiye standartlarının bile üzerindesin baksana boyun uzun bile :) Hadi sıkma canını bakalım...

3. sade_soda

sade_soda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Sanırım herkesin isteği farklı oluyor, ben uzun boyluyum(gerçi uzun dediğim de 1,71) ama kısa boyu seviyorum, en azından 1,65 isterdim.19 yaşına kadar uzamış olabilirim :) emin değilim ama :) Eğer kendini kısa hissediyorsan,sana tavsiyem bir oturuyorsan 2 hareket et, devamlı hareket halinde ol.

4. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canımm bn sana platesi öneririm muhakkak ögren ve yap faydasını görceksin bna güven ayrıca vucudn gelisimini tamamlaması 21 yasına kadar sürer
    hadi bakalım allah baska dert vermesin:)

5. minik_prenses

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tşkrler cnm

6. minik_prenses

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaa bende 165 istiyorum 165 olsam yeterde artar bile bana peki siz 17 yaşındayken yani bnm yaşımdayken kaçtı boyunuz

7. minik_prenses

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaa canım pilatesi biliyorum hareketlerini falan ama o sadece görünüş olarak uzun gösteriyomuş pilatesi bıraktığın anda yine eskisi gibi oluyormuşsun fln die duymuştum peki siz yapıyo musunuz eğer deneyip te öneriyosanız çok teşekkür ederim hmn uyguliicam

8. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Hehehe :d arkaadsım bende 17 yasındayım ve 160 boyundayım bende zaman zaman takıyorum ama yaPıcak bırsey yok . Allahta bızı boyle yaratmıŞ halımmıze sukur etmelıyız.mesela ben benden kısalarını gordugumde sukur edıyorum kolu bacagı olmayan ınsanlar var yada daha buyuk derdı olanlar ondan dolayı halıne sukur et olsun bız boylede guzelız hem mınyon tıplıler şirin olur =)=)

Son düzenleme: 2 Ağustos 2009
  9. sade_soda

sade_soda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    17 yaşımdayken boyum kaçtı? hımm.. inan ne desem yalan olur, hatırlamıyorum.Ama ben geç ergenliğe girdim:) boyumda lisedeyken uzadı.Bence fazla problem yapma boyu, 1,60 kısa değil, boy uzadıkça insan hantallaşıyor:)

10. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    canım sen en iyisi basketbol oyna acayıp boy uzatıyor tavsiye ederim

11. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    kıss taktığın şeye bak :D
    daha ne istion hem düşünsene uzun olsan kendinden kısa erkek bulmamaya çalışman gerekicek ilerde seçeneklerin azalcak :D:D

espiri bi yana gayet normal boyun 20li yaşlara kadar biraz daha atarsın boy zaten olmadı ne demişler herşeyin ufağı makbuldür kendine güven sonrası bize her yol paris canım :D

12. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Benimde boyum kısa ve hiçbir zaman kendime sorun etmem bunu sende takma bunu kendinle barışık ol ayrıca senin yaşın daha çok küçük dahada uzarsın bol bol spor yap ve soğuk süt iç boyunun uzamasına yardımcı olur...Hem uzamazsada sorun yapma unutma ki bodur tavuk herzaman piliçtir:D:D

13. l.a.r.a

l.a.r.a Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hic o tatli canini üzmene gerek yok... önemli olan kisiliktir boy degil, ayrica daha 20 yasina kadar uzarsin, uzamasan bile boyun cok kisa degil ki, türkiye standartlari....saglikli beslenip, bol bol spor yap canim... ve bu önemsiz noktalari dert etme gencliginin tadini cikar:dp178:

14. Moss

Moss Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    üzülmene degmezzz daha yaşın kaç ayollll :11:

bnm de annem dogum yapmadan evvel 1.75 civarıydı....sonra boyutta küçülme oldu simdi 1.65 falan:D

babam 1.85-87 civariiii......abim 1.85 ben 1.72 boyundayımmmmm

tabe genetikkk her zaman farklıdır....!!!!

15. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Ayyy tatlım canını sıkma yaşın daha kücük diğer meleklerin söylediği gibi 20ye kadar yolun var üzülme.

Ben 22 yaşındayım boyum 1,59 bukadar üyülecek birşey yok.

Öptüm canım dert etme bunları

boyum kısa yorum yapın lütfen:( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Boya Paleti Görünümlü Saat Yapımı..

Boya Paleti Görünümlü Saat Yapımı..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Boyum kısa diyen kadınlar ve boyu kısa kadınlar

Boyum kısa diyen kadınlar ve boyu kısa kadınlar

kısa kadınlar avril lavigne boyu kaç avril lavigne boyu hayal garip kaç hayal garip Britney Spears (1.58) Belki inanmayacaksın ama onun boyu sadece 1.58! Miami sıcağında bile giydiği topuklu kovboy çizmeleriyle durumu çok güzel idare ediyor. Şimdi liposuction da yaptırdı oh mis! Missy Elliott (1.55) Rap müzik camiasının nadir kadınlarından Missy Elliott’da boy fukaralarından. 1.55 boylu...
  3. Boyum kısa mı ?

Boyum kısa mı ?

Ben 14 yaşındayım boyum 148 cm.Yaşıma göre normal boy seviyesinin 1 cm üstünde.Bu bana göre çok kısa.Sizcede boyum çok kısamı yoksa normalmi?
  4. kısa bayrak şiiri lütfen

kısa bayrak şiiri lütfen

Bana kısa bayrak şiiri lazım, birkaç tane olsa daha iyi olur, şimdiden teşekkürler
  5. Bebeğim sizce kız mı erkek mi yorum yapın lütfen :)

Bebeğim sizce kız mı erkek mi yorum yapın lütfen :)

Onceligimiz tabikide saglikli ve hayrli bi evlat olsada,merak etmeden duramyr insan. En son gittigimde 11 haftalikti ve doktor kesinlikle belli degil dedi. Suan 15 haftalik ve cok mrk ediyorum. Atacagim resimde 11 haftalik yorum atin lutfen

Sayfayı Paylaş