boyum kısa yorum yapın lütfen:(

kıss taktığın şeye bak :D
daha ne istion hem düşünsene uzun olsan kendinden kısa erkek bulmamaya çalışman gerekicek ilerde seçeneklerin azalcak :D:D

espiri bi yana gayet normal boyun 20li yaşlara kadar biraz daha atarsın boy zaten olmadı ne demişler herşeyin ufağı makbuldür kendine güven sonrası bize her yol paris canım :D

Benimde boyum kısa ve hiçbir zaman kendime sorun etmem bunu sende takma bunu kendinle barışık ol ayrıca senin yaşın daha çok küçük dahada uzarsın bol bol spor yap ve soğuk süt iç boyunun uzamasına yardımcı olur...Hem uzamazsada sorun yapma unutma ki bodur tavuk herzaman piliçtir:D:D

hic o tatli canini üzmene gerek yok... önemli olan kisiliktir boy degil, ayrica daha 20 yasina kadar uzarsin, uzamasan bile boyun cok kisa degil ki, türkiye standartlari....saglikli beslenip, bol bol spor yap canim... ve bu önemsiz noktalari dert etme gencliginin tadini cikar:dp178:

mrb ben 17 yaşındayım boyum 160 çok kısa hissediyorum kendimi 17 yaşından sonra uzayan oldu mu yorumlarınızı bekliyorum annem 161 babam 187 sizler kaç cnm uzadınız bnm yaşımdan snra yardım edin lütfen:(

üzülmene degmezzz daha yaşın kaç ayollll :11:

bnm de annem dogum yapmadan evvel 1.75 civarıydı....sonra boyutta küçülme oldu simdi 1.65 falan:D

babam 1.85-87 civariiii......abim 1.85 ben 1.72 boyundayımmmmm

tabe genetikkk her zaman farklıdır....!!!!

Ayyy tatlım canını sıkma yaşın daha kücük diğer meleklerin söylediği gibi 20ye kadar yolun var üzülme.

Ben 22 yaşındayım boyum 1,59 bukadar üyülecek birşey yok.

Öptüm canım dert etme bunları

kısa boylular erkeklerin gözünde daha makbulmus erk ark sordum onun fikri sende hiç üzme kendini 21 yasına kadar zıpla uzarsın spor yap

Geri