gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

boyun ağrısına doğal çözüm

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba ben üniversitede okuyan bir öğrenciyim ve gece üç saat boyunca soru çözdüm haliyle boynum inanılmaz tutuldu evde kas gevşetici yok yakınlarda eczanede bulamam acaba boyun ağrısına evde yapabileceğim doğal çözüm önerileri olan varmı aranızda ağrıdan duramıyorum lütfen yardım edin

boyun ağrısına doğal çözüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. boyun ağrıları

boyun ağrıları

BOYUN AĞRILARI Boyun ağrıları bel ağrıları kadar sık görülmemekle birlikte, her yaş grubunda karşılaşılabilen, yaşam kalitesini düşürüp iş gücü kaybına neden olabilen önemli bir sorundur. Boyun ağrısı nedenleri 3 temel grupta incelenebilir: Kas iskelet sistemi kaynaklı mekanik nedenler Boyun dışı bölgelerin hastalıklarının neden olduğu ağrının boyun bölgesinde hissedilmesi (yansıyan ağrı)...
  2. Boyun Ağrıları

Boyun Ağrıları

baş yanması baş yanması neden olur boyun ağrısı için hangi doktora gidilir boyun fıtığı için hangi doktora gidilir fıtığı bölüme Boyun ağrıları bel ağrıları kadar sık görülmemekle birlikte, her yaş grubunda karşılaşılabilen, yaşam kalitesini düşürüp iş gücü kaybına neden olabilen önemli bir sorundur. Boyun ağrısı nedenleri 3 temel grupta incelenebilir: Kas iskelet sistemi kaynaklı mekanik...
  3. Ağrılara en doğal çözüm burada !!

Ağrılara en doğal çözüm burada !!

Artık ağrılara kolay,doğal bir yöntem var bunları uygulayın ve kendinizi ve gününüzü kurtarın kızlar.:) Kolunuzu ya da bacağınızı bir yere çarptığınızda oluşan ağrılar tüm gününüzü olumsuz etkileyebilir. Bitkisel yağ karışımları yardımınıza koşuyor! Baş ağrısına nane İçeriğinde nane, papatya, lavanta gibi uyarıcı ve rahatlatıcı bitkisel yağlar bulunduran kür; baş ağrılarınızı doğal...
  4. Bel ve boyun ağrıları

Bel ve boyun ağrıları

bel ve boyun, ağrıları, tedavisinde uygulanan yöntemler, sebebleri nelerdir, perkütan, nükleoplasti ne demektir, bilgiyi buradan bulabilirsiniz Meleklerim size bel ve boyun ağrıları hakkında bir kaç detay geçke istiyorum. BEL VE BOYUN AĞRILARI Birçok nedene bağlı ortaya çıkabilen bel ve boyun ağrılarının tedavisinde eskiden daha sık başvurulan ameliyatlar, son zamanlarda çok...
  5. Doğal Boy Uzatma Teknikleri

Doğal Boy Uzatma Teknikleri

Doğal Boy Uzatma Teknikleri nelerdir lütfen bu konuda da bilgi verin kızlar.

Sayfayı Paylaş