gebe
  1. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193

Boyun tutulmasına ne iyi gelir..

Konu, 'Tüm Sağlık Konuları' kısmında ÖzGüL tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar çarşamba gününden beri boynumda sızlama vardı ve sol tarafa çeviremiyodum.Bugün ağrı çoğaldı sağ tarafımda aynı vaziyette hareket edemiyorum kas yumşatıcı kremler kullanıyorum sıcak su torbası tutuyorum anlık rahatlık sağlıyor ama 2 saat sonra yeniden başlıyor.Daha önce yaşayan varsa ne önerir bana.Artık ağrı kulağımada vuruyor ara inanılmaz sızlıyor.

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Özgün bel ve boyun problemleri bende de var ve doktora gitmemekte direniyorum. Eğer senin problemin de sürekliyse kesinlikle dra gitmek en mantıklısı. Çünkü olayın kaynağını bulmak gerek. Ben yine de forumdaki bazı konu linklerini incelemen için sana atıyorum. Geçmiş olsun :tik:
    http://www.meleklermekani.com/tum-s...un-tutulmasi-sebebleri-ve-tedavi-yollari.html

http://www.meleklermekani.com/alternatif-tip/212217-boyun-tutulmasina-bitkisel-cozumler.html

Boyun tutulmasına bitkisel çözüm

ÖzGüL bunu beğendi.
  3. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    Saol canim.ilk defa böle bi sıkıntı yasıyorum ama inanılmaz yoğun bi ağrı evdeki ilaçlar fayda bile etmedi hastaneye gidiyoruz şuan :(

4. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    ibuprofen kas agrisina iyi gelir, sicak da tutulmalari cok iyi gekiyor... tavsiye ederim... gecmis olsun

5. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Geçmiş olsun özgül, sağlık haberlerini bekliyoruz..

6. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    saol titancım kas yumşatıcı merhem aldım ama.4 gündür çekiyorum 7 yi geçerse o kas ağrısı değilmiş bi ortapediye görünmemi daha sağlıklıymış ama hiç hastane işine bulamak istemiyorum kapıdan girdimi bidaha çıkış zor oluyor :) bakalım inş. geçer.

7. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    Özgülcüm kaslarini ellerinlede gevsete bilirsin... agriyan kasini elinle bulup hafifce parmaklarinla bastir, önce agriyi cok hissedersin o zaman dogru kasi buldun demektir, sonra parmaklarinla o agriyan kasa bastirmaya devam et bir süre sonra kaslarin cözülmeye baslar agriyi hissetmezsin kasin hafiften zonklar sonrada agrin gecer... Ben burda pysiotherapie gidiyorum ve terapistim bana evde öyle olursa diye böyle tavsiyse ediyor...

8. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    teşekkür ederim smicim.kocam saolsun 4 gündür sabah akşam çok güzel masaj yapıyor.baya gevşedi boynum.toparladım sayılır az bi ağrı kaldı ama ilk baştaki gibi delirtmiyor.

9. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    sıcak havlu sarmayı dene veyahutta vikis varya onu sür ve çemberle sar o iyi gelir yaktıkça acısını alır

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

boyun tutulması

arkadaşlar ben sert yastıkta uyuya kalmışım.sabah kalktım sağ, sola ,aşağı ve yukarı çevirimiyorum ovdum masaj yaptım biraz geçer gibi oldu ama hala tutuk ne yapmam gerek arkadaşlar lütfen bir tavsiye söyleyin

12.06.2013 çarşamba

Boyun tutulmasına ne iyi gelir.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Boyun Tutulmasına Bitkisel Çözümler

Boyun Tutulmasına Bitkisel Çözümler

boyun tutulması boyun tutulması tedavisi boyun tutulması nasıl geçer Hemen herkesin sık sık karşılaştığı boyun tutulmalarının tedavisinde etkili olan bitkisel çözüm önerilerinden bazılarını sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Soğuk almaktan boyunun ters vaziyette uzun süre kalması veya cereyan da kalması neticesinde boyunda kasılma hali. Boyun ve boyun kaslarında dayanılmaz ağrılar boyun...
  2. Boyun ağrısı nasıl geçer?

Boyun ağrısı nasıl geçer?

Boyun ağrısının neden kaynaklandığını bilmek tedavi için gerekli ilk adımdır. Dolayısıyla uzun süren, sık tekrar eden ve sürekli günlük hayatınızı aksatmakta olan ağrılar için yapılacak ilk iş muayene olmaktır. Ortopedi, fizik tedavi veya beyin ve sinir cerrahisi uzmanları ağrının nedenini tespit etmek yardımcı size yardımcı olabilir. Boyun ağrısının en yaygın nedenleri çoğunlukla duruş,...
  3. Bel ve boyun ağrılarından kurtulmanın yolları

Bel ve boyun ağrılarından kurtulmanın yolları

Omurga vücudu dik tutan kolon görevini görürken esnek yapısıyla hareket kabiliyetine de yardımcı olmaktadır. Bilgisayar başında eskisine oranda daha fazla zaman geçirmek, yanlış pozisyonda çalışmak omurgaya binen yükü daha fazla artırmaktadır. Masa başında çalışanlar ile gün içinde bilgisayar ya da benzeri aletleri kullananların bel, boyun sorunları yaşamaları açısından daha fazla risk altında...
  4. Boyun tutulmasına ne iyi gelir?

Boyun tutulmasına ne iyi gelir?

Boyun Egzersizleri: 15 dakikanızı ayırarak yapacağınız basit boyun egzersizleri genellikle boyun tutulmasının geçmesi, en azından hafiflemesi için yeterlidir. Boyun egzersizleri için dikkat edilmesi gereken nokta başlarda boynu fazla zorlamamak, sadece tutulan bölgenin bir miktar açılmasını sağlamaktır. Birkaç saat sonra bu egzersizleri tekrar ederek boynunuzun bir miktar daha açılmasını...
  5. Boyun kırışıklığı için öneriler

Boyun kırışıklığı için öneriler

Cilt sorunlarından biridir kırışıklık.Her kadın zamana meydan okuyup genç kalmak istesede maalesef zamana yenik düşüyor.Belli bir yaştan sonra cilt , elastisini kaybederek gevşer ve kırışıklıklar ,sarkmalar kendini gösterir.Sarkmaların en göz önünde olan kısmı boyun.Boyun kırışıklığı ve sarkması dekolte giymek isteyen bayanlar için ciddi bir sorun.Peki doğal yöntemlerle cilt kırışıklığını...

Sayfayı Paylaş