Boyundan bağlamalı askılı desenli uzun elbise modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.144
    Ödül Puanları:
    113
    boydan elbise modelleri boyundan bağlamalı elbise modelleri boydan elbiseler çeşitleri boyundan askılı elbiseler
    Boyundan bağlamalı askılı ve lastikli uzun elbiseler bu sezon vitrinlerde çok sıklıkla rastladığımız modeller..Pek tarzım olmasada ben bile boyundan bağlamalı uzun elbiseleri tercih ederek bu sene ilk defa kendimi aştım kızlar stil olarak:D

Lastikli modeller özellikle bayağı zayıflarda çok şık duruyor ama birazda olsa göbeğiniz varsa bana göre biraz hamile kıyafeti gibi duruyor öncelikle insan kendiyle barışık olmalı ama giydiği de bir şekilde kendine yakışmalı yani değil mi:)

< Resme gitmek için tıklayın >

Boyundan bağlamalı askılı desenli uzun elbise modelleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Desenli Uzun Elbise Modelleri

uzun elbise modelleri uzun elbise desenli modelleri ve fiyatları ğğğğğğ ğğğ 2009 yaz modası, rahatlığın ve renklerin birleşiminden oluşuyor. Desenli ve bileklere kadar uzanan elbiselerde yer alıyor. Uzun elbise giyerken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, boyunuz kısaysa büyük desenli elbiselerden uzak durmaktır. Tek renk uzun elbiseler hem uzun hem de ince görünmenizi sağlar....
  2. Askılı şık bir elbise modeli

Sadeliği seven hanımlar için sade ama şık duran askılı elbise modeli
  3. Yazlık askılı elbise modelleri

askılı elbise modelleri askılı elbiseler yazlık elbiseler yazlık elbise modelleri dikimi Melekler her bayanın rahatlıkla kullanabileceği.Yaz için ideal birbirinden güzel askılı elbise modelelriyle sizlerleyiz..
  4. Çiçek desenli elbise modelleri

çiçek desenli elbise, elbiseler, modelleri, 2011 elbise modası burada arkadaşlar. 2011 yaz modası arasında çiçek desenlerde oldukça rağbet görüyor Melek'lerim.:) Biz de yılın yaz modası olan çiçek desenleri, elbiseler de hayal ettik ve sizlerin beğenisine sunmak istedik:) AYRICI DİĞER ÇİÇEK DESENLİ ELBİSELERİN GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ
  5. Boyundan Bağlamalı Abiye Modelleri 2014

boyundan bağlamalı abiyeler boyundan bağlamalı elbiseler Sevgili melekler, sıradanlıktan hoşlanmayan, farklı tarzıyla her zaman dikkat çekmeyi bilen kadınların tercihlerinden birisi olan boyundan bağlamalı abiyeler, 2014 yılında da göz kamaştıracak. Özellikle bonu uzun olan kadınlarda şahane duran boyundan bağlamalı modelli abiyelerde saçların toplanması halinde çok daha şık bir...

Sayfayı Paylaş