gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Bozok Duygu'nun Sözlerine Cevap Verdi!

Konu, 'Tv Yarışmaları ve Programlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

survivor bozok haberleri survivor duygu haberleri
    Sevgili melekler, Survivor 2013'te yarışma tüm hızıyla devam ederken, elenen yarışmacılar da açıklamalar yapmaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda elenen Bozok'un ardından adadan ayrılmak zorunda kalan Duygu, Bozok hakkında bazı açıklamalar yapmıştı. Bu kez gözler Bozok'a çevrildi ve beklenen açıklama geldi..

Star Tv’de ekrana gelen “Survivor”dan geçtiğimiz haftalarda elenen yarışmacı Bozok Gören, bu hafta adaya veda eden Duygu’nun kendisiyle ilgili sözleri için "Şimdi elendiği için reklam yapmak istiyor" dedi.

İzmir’in Çeşme İlçesi’ne bağlı gözde tatil merkezlerinden Alaçatı Beldesi’nde kendi oteli bulunan ve eşi Amy Gören ile birlikte otelini işleten Bozok Gören, “Survivor”da sürekli kavga ettiği Duygu’nun elenmesinin ardından söylediklerine gülüp geçti. Muhabirlerin Duygu’nun konuşmalarını hatırlatması üzerine Bozok Gören, "Şimdi elendiği için reklam yapmak istiyor. Konuşursam ona yardım etmiş olurum. Ben kendimi bıçaklamışım, ben sözümün eri değilmişim gibi sözlerine bile cevap vermem" dedi.

Bozok Duygu'nun Sözlerine Cevap Verdi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düşünmeden Cevap Ver

Düşünmeden Cevap Ver

Aşağıdaki test, 4 basit sorundan ibaret. Düşünmeden hemen cevap vermek gerekiyor Soru 1: Bir koşuya katılıyorsun, İkinci adamı solluyorsun. Hangi sıralamada yer alırsın? Cevap: Birinci sıraya çıkarım dediysen tamamen yanıldın !...
  2. üstekine şarkıyla cevap ver

üstekine şarkıyla cevap ver

adı ustunde arkadaslar üstekı soru sorucak altdakı uye sarkı sözuyle cevap verıcek iyi eylenceler.... soruyorum huu komsu aksam yemekte ne var:D
  3. lütfen cevap verin

lütfen cevap verin

arkadaşlar ben 27 sinde adet oldum ancak,her zamankinden çok farklı olarak.Bu kez adet belirtilerini hiç yaşamadım 26sı gece biraz kanama geldi diğerlerine göre daha farklı renkte..ilk gün biraz kanama geldi ama diğer günlerde yok denecek kadar az..bi ara hiç kanama gelmedi daha sonra biraz daha geldi..İlk gün geldiği renkte..Kahverenginin daha açık tonunda..Bitti diye düşünürken 1 damla kadar...
  4. Ferhat Göçer Cevap Verdi!

Ferhat Göçer Cevap Verdi!

Bu konu; Ferhat Göçer Cevap Verdi haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir reklam filminde Memleketim şarkısını değişik bir tarzda yorumlayan Ferhat Göçer'e ünlüler dünyasından hayli tepki gelmişti. Göçer bu eleştirilere bir konuştu, pir konuştu. İşte haberin ayrıntıları... Ferhat Göçer geçtiğimiz günlerde reklam filmi için Ayten Alpman'ın "Memleketim"...
  5. Survivor'da Elenen Bozok Giderayak Şok Sözler Söyledi

Survivor'da Elenen Bozok Giderayak Şok Sözler Söyledi

survivorda bu hafta kim elendi,survivorda bozokmu elendi,survivorda elenen bozok neler söyledi Survivor All star’da SMS oyları sonucu 1. olan HASAN Bozok’un adını söylerken dokunulmazlık sembolünü kazanan Hilmicem Begüm’ün adını söyledi. Bozok ile Begüm’ün SMS oylamasında az oyu alan Bozok adaya veda eden isim oldu. İşte Survivor All Star konseyinde yaşananlar; HASAN KİMİN ADINI VERDİ,...

Sayfayı Paylaş