gebe
  1. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

Bozuk para, bozukluk

Konu, 'A-B' kısmında HİDOŞ tarafından paylaşıldı.

Başarısızlıkla sonuçlanacak iş sözleşmeleriniz olacak. Aşk hayatında da büyük problemlerin sizi beklediğinin habercisidir. Bozuk para bulduğunu görmek, hayatınızın düzene gireceği anlamındadır. Başarısızlıkla sonuçlanacak iş sözleşmeleriniz olacak. Aşk hayatında da büyük problemlerin sizi beklediğinin habercisidir. Bozuk para bulduğunu görmek, hayatınızın düzene gireceği anlamındadır. Başarısız iş sözleşmeleriniz olacak. Aşkta büyük sorunlar yaşayacaksınız. Bozuk para bulduğunuzu gördüyseniz, hayatınızın düzene gireceği anlamına gelir.Bakir, nikel ve diger madenlerden yapilmis meskukat (PARA) görmek düsmanliklara ve dedikodulara delalet eder. Ibn-i Siriri'e göre; bakir ve diger meskukat görmek, düsmanlik, kavga, vurusma, dedikodu ve benzeri seylere isarettir. Rüyasinda böyle bir para buldugunu veya kendisine verildigini gören, bu sekilde bir kavga ve tartisma ile karsilasir. Yaninda bir çok para oldugunu gören keder ve sikintiya ugrar. Evinden bu sekilde paralari alip sokaga attigini veya birine verdigini gören sikinti ve kederden kurtulur. Cabir'ül-Magribi'ye göre; rüyada bakirdan ve diger madenlerden basilmis para görmek, iflasa, fakirlige ve hakarete ugramaya delalet eder. Bir rivayete göre böyle paralar bir kap içinde görülürse, mal elde edilecegine isarettir.Başarısız iş sözleşmeleriniz olacak. Aşk hayatında da büyük sorunlar yaşayacaksınız. Bozuk para bulduğunuzu görürseniz, hayatınızın düzene gireceği anlamındadır.Başarısız iş sözleşmeleriniz olacak. Aşk hayatında da büyük sorunlar yaşayacaksınız. Bozuk para bulduğunuzu görürseniz, hayatınızın düzene gireceği anlamındadır.

Bozuk para, bozukluk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ece Anlı - Bozuk Para

Ece Anlı - Bozuk Para

Bozuk para gibi harcadın aşkımı! Elveda ile hoşçakal arası Bir yerdeyim Her şey bomboş Bir sen gitmişsin Kimse kalmamış bi bn kaldım Her yan bomboş Senle ben yine şansıma yanarım Aşkına kandım ben harcandım Söyle kim deli söyle serseri Durmadan kanadı açtığın yara Bozuk para gibi harcadın aşkımı Ben bu hikayeden bir bunu anladım Bozuk para gibi harcadın aşkımı
  2. Bozuk Para Cüzdanları

Bozuk Para Cüzdanları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. bozuk para cüzdanlarıı

bozuk para cüzdanlarıı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. bozuk para cüzdanları süperr

bozuk para cüzdanları süperr

biz bayanlar işi ilerlettik artık bozuklarımız için ayrı bir cüzdan kullanmaya basladık genelde diğer cüzdanımızla uyumlu oluyor bazılarımızın bazende çok cici modeller buluyoruz ki almasak çatlarız :laugh: işte öyle modeller ki görüncede almak isteyeceksiniz....
  5. bozuk para

bozuk para

arkadaşlar ben rüyamdabozuk para sayıyorum bu saymaışlemınıde 12 14 16 dıye yapıyorumdahasonra evın balkonunacıkıp manzaraya bakıyorum ama manzara habıredegışıyor guya ruyamda bır denız kenarı manzarasıı bır duz bınaların oldugu manzara yanı habıre manzara degışıyor ve bundan ben cok korkuyorum ayaklarım tıtrıyor neyapacagımı bılmıyorum tam oooesnadaallahtan uyandım sızceyarumunedır...

Sayfayı Paylaş