gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

bozuk para cüzdanlarıı

Konu, 'Çöplük' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: bozuk para cüzdanlarıı

Hepsi birbirinden güzel, Türkiye şartlarında çok lazım olur tümü göremiyoruz çünki bari bozuklar için cüzdanımız olsun içleri dolsun :)

3. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0

bencede çook gereklii oluyoor..teşekkürler kurabişiiim :)

4. elmalı kurabiye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

sagolun -canlarımmmm

5. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

süperler yha emeğine sağlık özellikle buna bayıldımm:):)

6. elmalı kurabiye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

sagol tatlım al senin olsun

bozuk para cüzdanlarıı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bozuk para, bozukluk

Bozuk para, bozukluk

Başarısızlıkla sonuçlanacak iş sözleşmeleriniz olacak. Aşk hayatında da büyük problemlerin sizi beklediğinin habercisidir. Bozuk para bulduğunu görmek, hayatınızın düzene gireceği anlamındadır. Başarısızlıkla sonuçlanacak iş sözleşmeleriniz olacak. Aşk hayatında da büyük problemlerin sizi beklediğinin habercisidir. Bozuk para bulduğunu görmek, hayatınızın düzene gireceği anlamındadır....
  2. Ece Anlı - Bozuk Para

Ece Anlı - Bozuk Para

Bozuk para gibi harcadın aşkımı! Elveda ile hoşçakal arası Bir yerdeyim Her şey bomboş Bir sen gitmişsin Kimse kalmamış bi bn kaldım Her yan bomboş Senle ben yine şansıma yanarım Aşkına kandım ben harcandım Söyle kim deli söyle serseri Durmadan kanadı açtığın yara Bozuk para gibi harcadın aşkımı Ben bu hikayeden bir bunu anladım Bozuk para gibi harcadın aşkımı
  3. Bozuk Para Cüzdanları

Bozuk Para Cüzdanları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. bozuk para cüzdanları süperr

bozuk para cüzdanları süperr

biz bayanlar işi ilerlettik artık bozuklarımız için ayrı bir cüzdan kullanmaya basladık genelde diğer cüzdanımızla uyumlu oluyor bazılarımızın bazende çok cici modeller buluyoruz ki almasak çatlarız :laugh: işte öyle modeller ki görüncede almak isteyeceksiniz....
  5. bozuk para

bozuk para

arkadaşlar ben rüyamdabozuk para sayıyorum bu saymaışlemınıde 12 14 16 dıye yapıyorumdahasonra evın balkonunacıkıp manzaraya bakıyorum ama manzara habıredegışıyor guya ruyamda bır denız kenarı manzarasıı bır duz bınaların oldugu manzara yanı habıre manzara degışıyor ve bundan ben cok korkuyorum ayaklarım tıtrıyor neyapacagımı bılmıyorum tam oooesnadaallahtan uyandım sızceyarumunedır...

Sayfayı Paylaş