bozuk para

siyahınmatemi2

Yeni Üye
Üye
bozuk para
arkadaşlar ben rüyamdabozuk para sayıyorum bu saymaışlemınıde 12 14 16 dıye yapıyorumdahasonra evın balkonunacıkıp manzaraya bakıyorum ama manzara habıredegışıyor guya ruyamda bır denız kenarı manzarasıı bır duz bınaların oldugu manzara yanı habıre manzara degışıyor ve bundan ben cok korkuyorum ayaklarım tıtrıyor neyapacagımı bılmıyorum tam oooesnadaallahtan uyandım sızceyarumunedır buruyanın arkadaşlar....

Canım Allah hayır etsin Yusuf peygamberin tabiri olsun.Rüyada görülen bozuk para sıkıntıdır bir sıkıntı yaşıyacaksın ama gördüğün deniz kenarı sıkıntıyı yaşadıktan sonra feraha çıkıcaksın anlamında..Birine ekmek yada para ver canım bozuk para gördüğümde bende elimden sadaka çıkarır ve aşağıda yazılanları uygularım

Rasûlullah’dan (S.A.V.) :
“Salih rüya Allah’tandır. Kötü rüya ise şeytandandır.
Onun için, biriniz sevdiği bir rüya görürse sevdiği kimseden başkasına anlatmasın.
Sevmediği bir rüya görürse, onun ve şeytanın şerrinden Allah’a sığınsın. Üç kere tükürsün. Kimseye anlatmasın. O rüya ona asla zarar veremez.”
Kötü rüya karmakarışık rüya olduğu için şeytana izafe edilmiştir. Güzel rüya da, sevinç ve ferahlık taşıdığı için Allah’a izafe edilmiştir. Oysa hepsi Allah’ın kaza ve takdiriyle olmuştur.
Tükürmekle bir de üfürük şeklinde tükürmek arasında fark vardır. Birisi bayağı tükürmek, birisi de üfürerek hafifçe tükürmektir.
Manası; şeytanı tard etmek ve gördüğü kötü rüyanın te’sirinden kurtulmak için soluna üç kere hafifçe tükürsün, demektir.
Tükürdükten sonra üç kere gördüğü şeyin şerrinden Allah’a sığınır ve öbür yanına döner.
Sonra kalkıp abdest alır ve iki rek’at namaz kılar. O gördüğü rüyayı da kimseye anlatmaz. Ve aşağıdaki duayı okur.
Eûzü bikelimâtillâhit’tâmmâti min gadabihî ve ıkâbihî ve şerri ibâdihî ve min hemezâtiş’şeyâtini ve en yahdurûn.
Hiddetinden, azabından, kullarının şerrinden, şeytanların vesveselerinden ve yanımda bulunmalarından Allah’ın tamam olan kelimelerine sığınırım.

çok teşekkür ederim..benı aydınlattıgınız ıcın gercekden cok sıkıntılı dönemler atlatıyorum işaallah sonum hayır olur...

İnşallah atlatacaksınız gördüğünüz deniz kenerı sıkıntıları atlatacağınız anlamında inşallah canım Allah selamete çıkarsın:)

Geri