gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bozulan klavye ayarları nasıl düzeltilir yardımmm

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Acilen yardımınız lazım. i harfi basıyorum başka şeyler çıkıyor, , basıyorum başka şey. Kafayı yiyecem ne olur yardım edin nasıl düzeletecem ben bu klavyeyi ;((

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Msnde kişilerle konusurken "i" "." "g" gibi harf tuşlarına bastığınızda farklı farklı şekiller çıkıyorsa panik yapmayın.
    İşte çözümü:

alt + shift tuşlarına,( Bazı bilgisayarlarda alt gr + Shift ) basarsanız sorun çözülecektir..

3. yusuf atak

yusuf atak Forum Okuru

4. Ekin purtul

Ekin purtul Forum Okuru

ayni banada oluyor bakin ' .

bozulan klavye ayarları nasıl düzeltilir yardımmm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. F Ve Q Klavye Ayarları Nasıl Yapılır

F Ve Q Klavye Ayarları Nasıl Yapılır

F Ve Q Klavye Ayarları Nasıl Yapılır Selam millet bana acil olarak F Ve Q Klavye Ayarları Nasıl Yapılır bilgi verin.
  2. Klavyemin ayarları bozuldu nasıl düzeleteceğim ?

Klavyemin ayarları bozuldu nasıl düzeleteceğim ?

Msnde arkadaşlarla konuşurken bir anda bastığım harfler yerine değişik şekiller çıktı. Nasıl düzelteceğim ben bunun ayarlarını :S
  3. bios ayarları nasıl girilir yardımm

bios ayarları nasıl girilir yardımm

Merhaba. Hem bilgisayar için hem laptop için bios ayar girişleri nasıl yapılır, bilgi verirseniz sevinirim..
  4. İOS 8 KLAVYE AYARI NASIL YAPILIR?

İOS 8 KLAVYE AYARI NASIL YAPILIR?

ios 8 klavye ayarı nasıl yapılır,ios 8e en uygun klavye hangisidir,ios 8 için klavye nasıl indirilir,ios 8 için klavye nasıl indirilir,apple ios 8 uygun klavye hakkında bilgiler Apple Store'da yayınlanan 5 farklı klavye seçeneği sayesinde cihazınızı özelleştirebilirsiniz. Eğlenceli bir klavye sunan TochPal ile el yazınızı dijitale dönüştürebilirken, Minuum klavye ile klavyenizin...
  5. Diksiyon Nasıl Düzeltilir?

Diksiyon Nasıl Düzeltilir?

Diksiyonu düzeltmek için şu yöntemler uygulanır; Diksiyon Kursu İzmir eğitmenlerimizin hazırlamış olduğu makalemizde diksiyonla ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. -Her şeyden önce doğru enfes alma taktiği olan diyafram nefesi bilinir ve uygulanır. Bu nefes en sağlıklı nefes alma tekniğidir. Diyafram nefesiyle, nefesi kontrollü kullanarak, harflerin, hecelerin doğru çıkışması,...

Sayfayı Paylaş