gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Brad Pitt kizar mi bu duruma?

Konu, 'Magazin' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Brad Pitt buna ne der?
    24 Kasım 2008 Pazartesi 14:53
    Angelina Jolie'nin eski eşi konuştu, "hala görüşüyoruz" dedi.

Angelina Jolie'nin eski eşi Billy Bob Thornton, Jolie ile boşanmalarına rağmen hiçbir zaman irtibatlarını koparmadıklarını açıkladı.

Üç yıllık evliliğin ardından 2003 yılında Jolie'den boşanan Thornton, "Angelina ile saygı çerçevesinde yollarımızı ayırdık ama hala görüşüyoruz. O çok yetenekli biri. Benim en iyi dostum" diye konuştu.

Brad Pitt'in dostluklarını kıskanmadığını belirten Thornton, "Harika bir aile kurdular. Onların mutluluğunu kimse bozamaz" dedi

Brad Pitt kizar mi bu duruma? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Brad pİtt sokakta kaldi

Brad pİtt sokakta kaldi

ÜNLÜ AKTRİS ANGELINA JOLIE, SEVGİLİSİ BRAD PITT'E EVE GİRMESİNİ YASAKLADI. Birkaç gün önce geceyi yakın dostu Bono'nun sahibi olduğu bir kulüpte geçiren Pitt'e kızan güzel yıldız, sevgilisini Fransa'daki evlerine sokmadı ve onu sert bir dille uyardı. Uzun süre dil döken Pitt'in ısrarlarını kıramayan Jolie ünlü oyuncuyu daha sonra içeri aldı.
  2. Brad Pitt resimleri

Brad Pitt resimleri

brad pit brad pitt resimleri pitt
  3. Brad Pitt, orta yaş krizinde mi ?

Brad Pitt, orta yaş krizinde mi ?

brad pitt yaşı 30 undan sonra hızla geçer zaman... durduramazsınız... işte bugünde dünün kopyası, az önce yapmıştım ben bunu... Ya bugünde aynı... Bunlar hep orta yaş krizi belirtileri arkadaşlarım. Bakın dünyaca ünlü kişilerde bunlardan etkileniyorlar. Brat'im Pitt'im yapma bunu :D Daha bunun bide lolo su var...:puf: O DÜNYANIN EN YAKIŞIKLI ERKEKLERİNDEN, HOLLYWOOD'UN EN GÜÇLÜ AKTÖRLERİNDEN...
  4. sanattan siyasete Brad Pitt

sanattan siyasete Brad Pitt

işte yakışıllı oyuncu Brad Pitt hayranlarının karşısına şimdide siyatle atılımı ile mi çıkıyor haberimizde...... BRAD PİTT MECLİS'TE! PİTT, ABD KONGRE BİNASI'NA GİRMESİYLE TÜM DİKKATLERİ ÜZERİNE TOPLADI. Parlamento binasına girer girmez, güneş gözlükleri ve top sakalı ile Hollywood rüzgarı estiren Brad Pitt, tüm politikacıların hayran bakışları arasında ilerledi. New Orleans'taki...
  5. Brad Pitt Saldırıya Uğradı!

Brad Pitt Saldırıya Uğradı!

brad pitt, brad pitt haberleri, brad pitt angelina jolie Sevgili melekler, nişanlısı Angelina Jolie’nin son filmi “Maleficient”in Los Angeles’taki galasına katılan Brad Pitt saldırıya uğradı. Görgü tanıklarının anlattığına göre, izleyiciler için ayrılan alandan kırmızı halıya atlayan bir kişi Brad Pitt’e dokunduğu anda korumalar tarafından etkisiz hale getirildi. Hollywood’daki El Capitan...

Sayfayı Paylaş