gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Brad pİtt sokakta kaldi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ÜNLÜ AKTRİS ANGELINA JOLIE, SEVGİLİSİ BRAD PITT'E EVE GİRMESİNİ YASAKLADI. Birkaç gün önce geceyi yakın dostu Bono'nun sahibi olduğu bir kulüpte geçiren
    Pitt'e kızan güzel yıldız, sevgilisini Fransa'daki evlerine sokmadı ve onu sert bir
    dille uyardı. Uzun süre dil döken Pitt'in ısrarlarını kıramayan Jolie ünlü oyuncuyu
    daha sonra içeri aldı.

2. defnee24

defnee24 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    almasaydı keske ben seve seve alırdım onu evıme;))

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
Brad pİtt sokakta kaldi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kızların Sevgilisi Brad Pitt

Kızların Sevgilisi Brad Pitt

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Brad Pitt resimleri

Brad Pitt resimleri

brad pit brad pitt resimleri pitt
  3. sanattan siyasete Brad Pitt

sanattan siyasete Brad Pitt

işte yakışıllı oyuncu Brad Pitt hayranlarının karşısına şimdide siyatle atılımı ile mi çıkıyor haberimizde...... BRAD PİTT MECLİS'TE! PİTT, ABD KONGRE BİNASI'NA GİRMESİYLE TÜM DİKKATLERİ ÜZERİNE TOPLADI. Parlamento binasına girer girmez, güneş gözlükleri ve top sakalı ile Hollywood rüzgarı estiren Brad Pitt, tüm politikacıların hayran bakışları arasında ilerledi. New Orleans'taki...
  4. Brad Pitt Oyunculuğu Bırakacağını Söyledi

Brad Pitt Oyunculuğu Bırakacağını Söyledi

Brad Pitt,Oyunculuğu Bırakacak mı ? Dünya çapında ünlü bir actor olan ve birçok bayanın hayran olduğu(ideal erkek tipi seçilmişti bir ara :) ) http://www.meleklermekani.com/komik-resimler/45915-kizlarin-sevgilisi-brad-pitt.html geçtiğimiz günlerce oyunculuk kariyerine son noktayı koyacağını söyledi. Kendi fikrimi söylemem gerekirse ben beğenmiyorum kendisini siz hanımlar ne düşünüyorsunuz...
  5. Brad Pitt Saldırıya Uğradı!

Brad Pitt Saldırıya Uğradı!

brad pitt, brad pitt haberleri, brad pitt angelina jolie Sevgili melekler, nişanlısı Angelina Jolie’nin son filmi “Maleficient”in Los Angeles’taki galasına katılan Brad Pitt saldırıya uğradı. Görgü tanıklarının anlattığına göre, izleyiciler için ayrılan alandan kırmızı halıya atlayan bir kişi Brad Pitt’e dokunduğu anda korumalar tarafından etkisiz hale getirildi. Hollywood’daki El Capitan...

Sayfayı Paylaş