gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Brad'in Jennifer Aniston'la buluşması onu yıktı

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Brad'in Jennifer Aniston'la buluşması onu yıktı İngiltere'nin ünlü magazin dergilerinden Look'ta çıkan habere göre; Jennifer Aniston, geçtiğimiz günlerde Brad Pitt ve kızı Shiloh ile Los Angeles'ta bir restoranda buluştu. Öte yandan Jennifer Aniston, basın sözcüsü aracılığıyla çıkan haberleri yalanlayıp buluştuğunu reddetti. Ünlü aktörün Aniston'la görüştüğünü duyan Jolie'nin de bu duruma çok üzüldüğü ve Pitt'le tartıştığı söyleniyor.

Brad'in Jennifer Aniston'la buluşması onu yıktı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. On

On

Rüyada on sayısı mevki, nüfus, yetkidir. Kişinin işlerinin kolaylaşacağına işaret eder.
  2. ona..

ona..

[ı]hayatından çıkarırsan bir gün beni hasretle bekleyeceğim hayatına umutla girmeyi....[/ı] [ı] ülküelif...[/ı] [ı]gözlerini gözlerimden bir dakika bile ayırmaki,[/ı] [ı]gözlerim senin gözlerinin,[/ı] [ı]başka gözlere bakacağından [/ı] [ı]korkmasın...[/ı] [ı] ülküelif..[/ı]
  3. Yıkın heykellerimi

Yıkın heykellerimi

YIKIN HEYKELLERİMİ ''EY MİLLETİM, BEN,MUSTAFA KEMAL'İM ÇAĞIN GERİSİNDE KALDIYSA DÜŞÜNCELERİM HALA EN HAKİKİ MÜRŞİT DEĞİLSE İLİM KURUSUN DAMAĞIM,DİLİM ÖZÜR DİLERİM.. UNUTUN TÜM DEDİKLERİMİ, YIKIN..! DİKTİĞİNİZ HEYKELLERİMİ... ÖZGÜRLÜK HALA EN YÜCE DEGER DEĞİLSE EĞER.. PRANGALI KALSIN DİYORSANIZ KÖLELER UNUTUN TÜM DEDİKLERİMİ, YIKIN..! DİKTİĞİNİZ HEYKELLERİMİ... YOKSA ,ÇAĞDAŞ MEDENİYETİN BİR...
  4. "Beni Yıka" :))

"Beni Yıka" :))

Beni yıka olayını abartanlar ve ortaya çıkanlar :D
  5. Jennifer Lopez - On The Floor

Jennifer Lopez - On The Floor

Hey oh ay oh ay Let’s take the whole world on a ride J-LO! Hey oh ay oh ay Let’s take the whole world on a ride Mr worldwide Darling get on the floor Darling get on the floor Darling get on the floor Darling get on the floor Darling get on the floor Darling I want the whole world to Get on the floor Darling get on the floor Darling get on the floor Darling get on the floor Darling I want the...

Sayfayı Paylaş