gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bram Stoker'ın eserleri hakkında bilgi var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bram Stoker'ın eserleri hakkında bilgi var mı

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Abraham Bram Stoker 8 Kasım 1847 doğumlu İrlandalı yazardır.Bram Stoker, 1847'de Dublin'de dünyaya geldi. Yaşamının ilk yıllarında hiçbir doktorun teşhis edemediği bir nedenden ötürü yatalak hasta idi. Sekiz yıl sonra bir gün ayağa kalktı, yürümeye başladı. Zamanla vücudu gelişti ve Dublin Trinity College'in en çok ödül alan sporcusu oldu. Bram Stoker Eserleri

Drakula
    Denizin Esrarları (The mistery of the sea, 1902)
    Yedi Yıldızlı Mücevher (The Jevel of Seven Stars, 1904)
    Kefenli Kadın (Lady of the Shroud, 1909)
    Beyaz Solucanın İni (The Lair of the White Worm, 1911)

Bram Stoker'ın eserleri hakkında bilgi var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Troya eserleri hakkında bilgi

Troya eserleri hakkında bilgi

troya eserleri troya eserleri nelerdir troya eserleri hakkında Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Troya Eserleri hakknıda merak ettiğiniz tüm bilgileri paylaşıyor ve Troya eserleri nelerdir konu alıyoruz. Günümüzde bu Almanyanın elinde hala yaklaşık 480 Troya eseri olduğu sanılmaktadır. Bu eserlerin Berlin'de bulunan Neues Müzesinde 103 ve 104 nolu salonlarda sergilenmektedir...
  2. Üç Ayların Önemi hakkında bilgiler var mı

Üç Ayların Önemi hakkında bilgiler var mı

Üç Ayların Önemi nedir lütfen bana Üç Ayların Önemi hakkında bilgi verin arkadaşlar.
  3. Abalı Dede hakkında bilgi var mı

Abalı Dede hakkında bilgi var mı

Kızlar merhaba, ben Abalı Dede diye bir türbe olduğunu öğrendim.Bu türbe nerededir?Abalı Dede kimdir ve nelere şifası olduğuna inanılır ?
  4. 1461 Trabzon hakkında bilgi var mı

1461 Trabzon hakkında bilgi var mı

Ben futbol karşılaşmalarını seyretmeyi seven bir bayanım ama dün karşılaşma isimlerine göz atarken 1461 Trabzon diye bir takım duydum, ilk defga duydum nedir necidir bu takım, bildiğimiz Trabzonspor değil herhalde ? ?
  5. Cevdet Sunay hakkında bilgi var mı

Cevdet Sunay hakkında bilgi var mı

Arkadaşlar başbakanmıydı cumhurbaşkanımıydı :S Cevdet Sunay hakkında bilgi verebilir misiniz lütfen...

Sayfayı Paylaş