gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Branş Bazında KPSS Sıralaması Öğrenmek İsteyen Meleklerimiz Buraya

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kpss branş bazında sıralama 2012 kpss branş bazında sıralama

Sevgili melekler, 2012 KPSS sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından bu konumuzda da kpss branş bazında sıralama bilgileri de belli oldu. Aşağıda linkini verdiğimiz kpss branş bazında sıralama 2012 ayrıntıları şöyle...

Kpss sonuçlarının ardından Ösym Kpss branş bazında sıralamaları da açıkladı. Adaylar TC kimlik numaraları ve şifreleri ile aşağıdaki adrese girerek Aday İşlemleri – İşlem Yapmak İstediğiniz Aktif Sınav: 2012-KPSS Lisans – Lisans Programı Bazında Sıralama adımlarını izleyerek mezun oldukları lisans alanında Puan Türü ve Lisans Programı Bazında Sıra Sorgulama yapabilecekler.

Kpss Branş Bazında Sıralama Öğrenme Sayfası

Branş Bazında KPSS Sıralaması Öğrenmek İsteyen Meleklerimiz Buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 KPSS 8 Tercih Kılavuzu Burada Melekler!

2011 KPSS 8 Tercih Kılavuzu Burada Melekler!

2011, kpss 8, tercih kılavuzu, indirme, linki, nasıl indireceğim, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Sağlık Bakanlığı Sözleşmeli Personel alımı için bir duyuru yaptı melekler,duyuru şöyle; Sağlık Bakanlığının 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesine göre istihdam edeceği sözleşmeli pozisyonlara yerleştirme yapmak amacıyla adaylardan tercih alınacaktır. Bu...
  2. zayıflamak isteyen melekler buraya koşunn !!

zayıflamak isteyen melekler buraya koşunn !!

melekler ben geçen yıl zayıflamaya karar verdim ve tam tamına 6 kilo verdim 1.5 2 ay kadar süre zarfında neler yaptığımı sizlere söylemek istedim belki zayıflamak isteyenelrinz olursa faydam olabilir diye beşi biryerde çayı kullandım (funda yaprağı,biberiye,mate yaprağı,yeşil çay,kekik bunlardan oluşuyor çayımız ) bu çayı düzenli olarak bir günde üç bardak tükettim. çayın haricinde çok fazla...
  3. Baza almadan önce buraya bakın meleklerim

Baza almadan önce buraya bakın meleklerim

Baza alırken dikkat edilmesi gerekenler Baza satın almadan önce Baza benim elim ayağım. Hem yatağım hem köşe takımım bazalı. Herşeyimi topluyor. Keşke salon takımımıda bazalı alsaymışım:) Baza almadan önce dikkat edilmesi gereken bilgiler burda meleklerim. Sağlıklı bir uyku için yatak, organize bir ev hayatı içinse baza seçimi önemlidir. Eski alışkanlıklarına bağlı bir kişi olarak bu...
  4. Evine kütüphane kurmak isteyen melekler buraya

Evine kütüphane kurmak isteyen melekler buraya

kütüphane modelleri Kütüphane dekorasyonu sizde benim gibi kitap kurdu iseniz ve artık kitaplarınızı koyacak yer bulamıyorsanız evinize kütüphane yaptırmanın vakti gelmiş meleklerim. Sizin için kütüphane dekorasyonu yapılmış evlerden derleme hazırladım. Umarım işinize yarar meleklerim.
  5. ÖSYM'den Yeni Uygulama KPSS Branş Bazında Sıralama Bilgisi

ÖSYM'den Yeni Uygulama KPSS Branş Bazında Sıralama Bilgisi

kpss branş bazında sıralama 2012 kpss branş bazında sıralama Sevgili melekler, ÖSYM KPSS ile ilgili oalrak yeni bir uygulama başlattı. Artık tüm KPSS lisans adayları lisans programı ve puan türü bazında sıralamalarını öğrenebilecekler. Yapılan açıklamanın detayları şöyle... Ösym'nin yeni uygulaması ile KPSS lisans adayları, puan türü ve lisans programı bazında sıralamalarını...

Sayfayı Paylaş