gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Braun’dan ateş ölçer

Konu, 'Küçük Ev Aletleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kulaktan ateş ölçer forum ateş ölçer forum nasıl kullanılır kulaktan nasıl kullanılır braun [​IMG] Braun, şimdi de ateş ölçmede muhteşem bir yenilikle çocuğunuzun sağlığını düşünürken, siz annelerin de hayatını kolaylaştırıyor. Bebeğinizin ve her yaş grubundaki çocuğunuzun ateşini ölçmek Braun’un yeni ateş ölçeriyle hiç bu kadar kolay olmamıştı. Termometre ile popodan ya da koltukaltından yapılan ve hem çocuğunuz hem de sizin için hayli zor olan ateş ölçüm yöntemleri tarihe karışıyor. Yeni Braun Thermoscan kulaktan ateş ölçer ile çocuğunuzun ateşini, onun huzurunu bozmadan, birkaç saniye içinde en doğru şekilde ölçebilirsiniz.
    Bebeğinizin sağlığı ve rahatı düşünülerek geliştirilmiş Braun IRT 4520 ve IRT 4020 kulaktan ateş ölçerler, fark yaratan özellikleri ve kolay kullanım sağlayan tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

Braun kulaktan ateş ölçerler hızlı, hijyenik, kullanışlı olmasının yanı sıra en doğru sonucu vermesi nedeniyle bilinçli genç anneler tarafından tercih ediliyor. Kulaktan ölçülen ateş, vücudun iç sıcaklığını en doğru şekilde yansıtıyor. Kulak zarı, ihtiyacı olan kanı beyindeki ısı kontrol merkeziyle aynı damardan sağlıyor. Dolayısıyla, kulaktan yapılan ölçümler sayesinde vücut iç sıcaklığındaki değişimler diğer ölçüm yöntemlerine göre, daha kısa zamanda ve daha doğru şekilde saptanabiliyor.

Kullan at filtreleriyle de annelerin hijyen konusundaki endişelerini Braun güvencesiyle gideriyor. Kulaktan ateş ölçmede önemli olan doğru yerleşim, “doğru yerleşim uyarı sistemi” ile garanti altına alınıyor. Böylece anneler, birkaç saniye içinde en rahat şekilde çocuğunun ateşini ölçebiliyor.

Son 8 ölçümü hafızasında tutan ve böylece çocuğunuz ateşlendiğinde, ateşinin seyrini rahatça izleyebilmenize olanak veren özelliğiyle Braun Thermoscan kulaktan ateş ölçerler hem bebeğinizin sağlığını ve rahatlığını düşünüyor; hem de siz annelere ateş ölçmede yeni, güvenilir ve rahat bir yöntem sunuyor

Braun’dan ateş ölçer konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ateş Ölçeri Kim Buldu, Ateş ölçerin icadı

Ateş Ölçeri Kim Buldu, Ateş ölçerin icadı

ateş saatini kim icat etti ateş saatini kim buldu saati ne zaman icat edildi saati ne zaman bulundu ölçeri etti Ateş Ölçeri Kim Buldu, Ateş ölçerin icadı, Ateş Ölçeri Kim Buldu, Ateş Ölçer nasıl bulundu, Ateş ölçeri ilk kim buldu gibi merak edilen tüm soruların, yanıtları buradadır! Evet Melek'ler, başlığımızdan da anladığınız gibi, bu yazımızda ateş ölçer hakkında bilgiler sunuyoruz...
  2. ateş ölçer cihazlar tavsiyesi istiyorum

ateş ölçer cihazlar tavsiyesi istiyorum

Kızlar bana ateş ölçer cihazlardan dijital olanlarından tavsiye eder misiniz lütfen. Gittigidiyor yada hepsiburada sitelerinden de satışları var ise bana tevsiye ettiğinizi cihazın markası ve modeli için link verir misiniz lütfen. Her hangi bi model olabilir, kulaktan, emzik, dijital farketmiyor. Birde fiyatlarını yazarsanız sevinirim.
  3. En İyi Ateş Ölçer

En İyi Ateş Ölçer

En İyi Ateş Ölçer hangisi? Bebeğimin ateşini ölçmek için bir ateş ölçer alacam ama en iyi ateş ölçer hangisi ne önerirsiniz siz?
  4. En İyi Ateş Ölçer Hangisi?

En İyi Ateş Ölçer Hangisi?

En İyi Ateş Ölçer hangisidir En İyi Ateş Ölçerler Eskiden koltukaltından ateş ölçen civalı termometrelerden başka bir ürün yoktu melekler, tabi annelerimizin hassas ellerini saymazsak :) Şimdi ise hem kullanım kolaylığı, hem de pratikliğiyle çeşitli termometreler piyasada satılıyor. Hangisi mi en iyi ? Buna siz karar vereceksiniz :) Yapışkan Ateş Ölçer Yapışkan ateş ölçerler bebeğin...
  5. ateş ölçer ile yumurtlama günü

ateş ölçer ile yumurtlama günü

merhaba hnmlar 22,04,2016 tarihinden itibaren başlamıştım. aşagıya yazıcam şimdi lütfen bilgisi olan yorum yapsın iyi yada kötü hiç fark etmez sizden rica ediyrm. 22,04,2016 : 36,2*** 23,04,2016: 36,3 24,04,2016: 36,2*** 25,04,2016: 36,2 26,04,2016: 36,0*** 27,04,2016: 36,0 yukarıda gördüğünüz gibi ateş derecelerim bölyle lütfen bana bilgi verin yarın tekrar ölçücem bakıcaz artık nasıl...

Sayfayı Paylaş