gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Braun Citromatic Vario Narenciye Sıkıcısı MPZ9

Konu, 'Küçük Ev Aletleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Braun Citromatic Vario Narenciye Sıkıcısı MPZ9

• 20 W DC motor
    • Dakikada 59 devir

Meyve suyunun içindeki posa miktarını istenen ölçüye göre belirleyen özel ayarlama sistemi
    • 1 litrelik şeffaf toplama kabı
    • Şeffaf koruma kapağı
    • Kolay temizlenen süzgeç

Braun Citromatic Vario Narenciye Sıkıcısı MPZ9 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. narenciye ve yeşil çay

narenciye ve yeşil çay

Purdue Üniversitesi'nde yapılan bir araştırma, yeşil çayın antioksidan özelliğinin, narenciye suyu veya C vitamini ile arttırabileceğini ortaya koydu. Araştırmada, yeşil çayda bulunan, katesin isimli antioksidan maddenin, kanser, kalp krizi ve felç riskini azalttığı belirlendi. Purdue Üniversitesi'nde besin bilimi üzerine çalışan asistan profesör Mario Ferruzzi hazırladığı raporda,...
  2. bocsh - Narenciye Sıkacağı

bocsh - Narenciye Sıkacağı

bocsh - Narenciye Sıkacağı • 0.8 lt. Kapasiteli Ayrılabilir, Ölçekli, Büyük Meyve Suyu Haznesi • Büyük/Küçük Meyveler İçin Universal Sıkma Başlığı • Sağa ve Sola Dönebilen Sıkma Başlığı Sayesinde Mükemmel Sonuç • Sıkma Başlığına Basarak Otomatik Açma-Kapama • Pratik Kablo Sarma Yeri • Kolay Temizlenebilir (Kap, Süzme Sepeti Gibi Parçalar Bulaşık Makinesinde Yıkamaya Uygundur.) • Toz...
  3. Braun Citromatic Deluxe Narenciye Sıkıcısı MPZ22

Braun Citromatic Deluxe Narenciye Sıkıcısı MPZ22

Braun Citromatic Deluxe Narenciye Sıkıcısı MPZ22 • 60 W DC motor • DakikadalOO devir • Koruyucu kap • Damla durdurma özelliği
  4. Braun Multipress Compact Katı Meyve Sıkıcısı MP80

Braun Multipress Compact Katı Meyve Sıkıcısı MP80

Braun Multipress Compact Katı Meyve Sıkıcısı MP80 • 240 W DC düşük sesli motor • Dakikada 9000 devir • Kolay kullanım için ayrılabilen meyve posası ve meyve suyu kabı • Kablo saklama bölmesi
  5. Narenciye sıkacakları nar suyunu çıkarabiliyormu?

Narenciye sıkacakları nar suyunu çıkarabiliyormu?

nar suyu sıkacağı nar ve narenciye sıkacağı katı meyve Kızlar birkaç gündür araştırıyorum ama bir türlü tatmin edici bilgiler bulamadım şimdi şöyle diyeyim evimizde katı meyve sıkacağı var ama ben özellikle nar suyu çıkarabilen birşeyler arıyorum narenciye sıkacaklarının bu işi yaptığını söyleyenler oldu çevremden ama eğer sizlerinde bu konuda deneyimi varsa yardım ve fikirlerinizi...

Sayfayı Paylaş