gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Break dans nereden öğrenilir

Konu, 'Dans Öğreniyorum' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

break dans nasıl öğrenilir break dance nasıl öğrenilir michael jackson dansı hiphop hip hop 1. Break dans nerede öğrenilir?
    2.
    Kimler break dans yapabilir?
    3.
    Break dans nasıl bir danstır?
    4.
    Break dans hangi müzikler eşliğinde yapılabilir?
    5.
    Michael Jackson'ın yaptığı dans break dans sayılır mı?
    6.
    Break dans öğrenirken sakatlanabilir miyiz?
    7.
    Hangi ünlüler break dans yapıyor?
    8.
    Break dans nasıl ortaya çıktı?

[uzmantv]CrPdVYMVZSi[/uzmantv]

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    break dans yapmak çok zor bence herkes yapamaz vücudun esnek olması gerekiyo başta.Hiphop ve break dansı karıstıranlar için el kol hareketleri yerine helikopter dönüşü vs. figurler kullanılıyor.daha önce eğitim almış kadar oldum fakat esnek olmadıgmdan dolayı hiphop vb.dans ediyorum

Break dans nereden öğrenilir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Prison Break

Prison Break

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Dans

Dans

kişinin ve ev halkının ev içinde dans etmesi sevinç ve neşeye, Dans pistinde yahut başka insanların bulunduğu yerlerde eşiyle, yalnız yahut başkası ile dans etmek musibet ve hayasızlığa, Dans yorgun kimse için rahatlamaya delalet eder. (Ayrıca Bakınız; EEğlence, Oyun.)Bu rüyalar iyi yorulmazlar. Ancak rüyasında güzel bir yerde, çok tatlı bir müzik duyarak dans edenleri seyreden insan için bir...
  3. BrEaK dAnS hArEkEtLeRi

BrEaK dAnS hArEkEtLeRi

break dans hareketleri basit dans hareketleri kolay break dansa başlarken KUPLU:Bu hareket diğerlerine göre daha zor bir hareket.bu hereketin girşi ayakta iken oluyor ayakta sol ayağınız önde olsun sağ ayağınız arkada.ayaklar açık olsun yani ayaklarızınız açık biri diğerinden önde olucak.daha sonra sağ elinizi harekete başlarken iki ayağınızın tam ortasına koycaksınız.şimdi harekete başlamayı...
  4. break dans ve hiphop benim hayatım

break dans ve hiphop benim hayatım

arkadaslar break dans ve hiphop dansı ustasıyım diyebilirim hiç kursa falan gitmedim ama dogustan sanırım bunun için kurs bile veriyorum hatta böle bir grup kurduk ismide cılgın_dasncılar diye
  5. Oryantal dans nerede nasıl öğrenilebilir

Oryantal dans nerede nasıl öğrenilebilir

oryantal öğreniyorum oryantal nasıl öğrenilir dans kursu dans dersleri öğreten videolar 1. Oryantal dans ile zayıflamak mümkün mü? 2. Oryantal dans nerede öğrenilebilir? 3. Dans yeteneği olmayanlar oryantal yapabilir mi? 4. Oryantal dans ne tür müzikler eşliğinde yapılabilir? 5. Oryantal nasıl bir dans türüdür? 6. Oryantal kıyafetinin özellikleri nelerdir? dTPrPrSNtUO

Sayfayı Paylaş