gebe
  1. taçsız melek

taçsız melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Brezilya fönü ile saç modeli

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında taçsız melek tarafından paylaşıldı.

merhaba kızlar benim bir sorum olacak size bu brezilya fönü herzaman saçı düzleştirmek için mi kullanılıyor ben kısa saç se viyorum ve birazda çılgınım :D mesela şu saç modeli http://img2.blogcu.com/images/s/a/c/sacvesacbakimi/1236954800008.jpg kadar deli olmasada :D ona benzeyen saç modeli yapıyorum şekilli ve hergün fön çekmek zorunda falan kalıyorum pff: yani diyeceğim o ki brezilya fönüyle bu şekli sabitleyebilirmiyiz 4-5 ay boyunca şimdiden teşekkürler canlarım (bu arada linkteki h yi bitişik yazın :D)

Brezilya fönü ile saç modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Brezilya Fönü

Brezilya Fönü

brezilya fönü brezilya fönü forum mersin yorumlar antalya Geçenlerde bir kuaförün önünden geçerken kuaförün camına asılı "Brezilya Fönü çekilir" yazısını gödüm.Ne yalan diyeyim o ana kadar brezilya fönüyle ilgili ne duymuşluğum nede herhangi bir bilgim vardı.. Daha sonra sizler için internetten araştırma yaptığımda özellikle kıvırcık ve kabaran saçlardan şikayet edenleri yakından...
  2. brezilya fönü

brezilya fönü

brezilyz fönü denize girince bozuluyomo?
  3. Brezilya fönü nasıl çekilir?

Brezilya fönü nasıl çekilir?

Arkadaşlar merhaba diyor ve direk konuya giriyorum. Ben fönsüz gezemiyorum saçlarım kabar kabar ve evde fön çekiyorum da acaba bu Brezilya fönü nasıl çekilir? Onu bilmiyorum siz biliyormusunuz?
  4. Brezilya Fönü Nasıl Çekilir

Brezilya Fönü Nasıl Çekilir

Brezilya Fönü Nasıl Çekilir Kızlar çok acil yazın ben evde brezilya fönü çekecem ama Brezilya Fönü Nasıl Çekilir bilmiyorum :S
  5. brezilya fönü yaptıran varmı

brezilya fönü yaptıran varmı

selam benim saçlarım bayağı bir dalgalı ve ben düz saçları çok seviyorum sürekli fön çektirmek saçlarımada artık zarar vermeye başladı. Keşke saçlarım dümdüz olsaydı. Bir arkadaşım bana brezilya fönünü önerdi sanırım uzun süre saçlarınız düz kalıyormuş daha önce brezilya fönü yaptıran varmı acaba olumlu olumsuz yorumlarınızı bekliyorum Brezilya fönü kaç ay dayanıyor fiyatları konusunda bilgi...

Sayfayı Paylaş