gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Brezilya Fönü Kanser mi Yapıyor?

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

brezilya fönü, brezilya fönü zararları, brezilya fönü zararlı mı
    Sevgili melekler, uzun süre düz saçlara sahip olabilmek için uygulanan brezilya förünün kanser yaptığı hakkında şok bir iddia ortaya atıldı. Bilim adamları brezilya fönü yaptıranların kanser riskiyle karşı karşıya olduklarını açıkladılar. İşte detaylar...

brezilya-fonu.png

Brezilya Fönü Kanser mi Yapıyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Turşu Kanser mi Yapıyor!!!

Turşu Kanser mi Yapıyor!!!

Vazgeçilmezimiz turşunun kanser yaptığına inanmak istemiyoruz ama böyle birşey varsada dikkati elden bırakmamak gerek. Beslenme şekli çağın hastalıkları arasında ilk sırada yer alan kansere neden oluyor. Prof. Dr. Salim Başol'a göre özellikle sofraların vazgeçilmezi turşuya dikkat etmek gerekiyor. Erzurum Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof....
  2. Brezilya Fönü

Brezilya Fönü

brezilya fönü brezilya fönü forum mersin yorumlar antalya Geçenlerde bir kuaförün önünden geçerken kuaförün camına asılı "Brezilya Fönü çekilir" yazısını gödüm.Ne yalan diyeyim o ana kadar brezilya fönüyle ilgili ne duymuşluğum nede herhangi bir bilgim vardı.. Daha sonra sizler için internetten araştırma yaptığımda özellikle kıvırcık ve kabaran saçlardan şikayet edenleri yakından...
  3. brezilya fönü

brezilya fönü

brezilyz fönü denize girince bozuluyomo?
  4. Brezilya fönü nasıl çekilir?

Brezilya fönü nasıl çekilir?

Arkadaşlar merhaba diyor ve direk konuya giriyorum. Ben fönsüz gezemiyorum saçlarım kabar kabar ve evde fön çekiyorum da acaba bu Brezilya fönü nasıl çekilir? Onu bilmiyorum siz biliyormusunuz?
  5. brezilya fönü yaptıran varmı

brezilya fönü yaptıran varmı

selam benim saçlarım bayağı bir dalgalı ve ben düz saçları çok seviyorum sürekli fön çektirmek saçlarımada artık zarar vermeye başladı. Keşke saçlarım dümdüz olsaydı. Bir arkadaşım bana brezilya fönünü önerdi sanırım uzun süre saçlarınız düz kalıyormuş daha önce brezilya fönü yaptıran varmı acaba olumlu olumsuz yorumlarınızı bekliyorum Brezilya fönü kaç ay dayanıyor fiyatları konusunda bilgi...

Sayfayı Paylaş