gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

brezilya fönü yaptıran varmı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

selam benim saçlarım bayağı bir dalgalı ve ben düz saçları çok seviyorum sürekli fön çektirmek saçlarımada artık zarar vermeye başladı. Keşke saçlarım dümdüz olsaydı. Bir arkadaşım bana brezilya fönünü önerdi sanırım uzun süre saçlarınız düz kalıyormuş daha önce brezilya fönü yaptıran varmı acaba olumlu olumsuz yorumlarınızı bekliyorum Brezilya fönü kaç ay dayanıyor fiyatları konusunda bilgi verirseniz sevinirim

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Ben genetik olarak düz saçlara sahip biriyim hatta çoğu kişi saçların fönlümü diye soruyor yani anlıyacağın hergün beleşten fön çektirmiş oluyorum hahaha
    Brezilya fönüne gelince son yıllarda oldukça popüler olan ve özellikle dalgalı saçlı bayanların başvurduğu bir yöntem. Ama sakın ucuz diye saçlarınızı güvenmediğiniz bir kuaföre teslim etmeyiniz çünkü brezilya fönü saçları zayıflatabiliyor. Dayanma süresi 3 ve 6 ay arasında edğişiyor. Fiyat konusuna gelince buda kuaförden kuaföre değişebiliyor. Tahmini olarak fiyat isterseniz de 80 ile 400 arası olabiliyor.

karakuzu bunu beğendi.
  3. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Benim saclarimda cok dalgali surekli duzlestirip fön cekmekten bikmistim. Nasil oldu bilmiyorum bu hamileligimin basladigi andan itibaren saclarim o kadar guzellesti ki. Simdi dogal haliyle kulaniyorum:)
    Dogumdan sonra bende bu uzun sureli fönü yaptirmayi dusunuyorum. Kullanma suresi kisiden kisiye sacin tipine gore degisiyo evet. Sacin uzamasida etkiliyo tabi. Iyi guvenilir bi kuafore yaptir mutlaka! ! Mahvolur bak saclarin dikkat et ve duzlestirdikten sonrada hep sac bakim urunlerini duzenli olarak kullan :tik:

MaWiM bunu beğendi.
  4. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    6 8 ay dayanıyor fiyatı 400 lira görümcem yaptırdı memnun kullanıyor.

brezilya fönü yaptıran varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Brezilya Fönü

Brezilya Fönü

brezilya fönü brezilya fönü forum mersin yorumlar antalya Geçenlerde bir kuaförün önünden geçerken kuaförün camına asılı "Brezilya Fönü çekilir" yazısını gödüm.Ne yalan diyeyim o ana kadar brezilya fönüyle ilgili ne duymuşluğum nede herhangi bir bilgim vardı.. Daha sonra sizler için internetten araştırma yaptığımda özellikle kıvırcık ve kabaran saçlardan şikayet edenleri yakından...
  2. brezilya fönü

brezilya fönü

brezilyz fönü denize girince bozuluyomo?
  3. Brezilya fönü nasıl çekilir?

Brezilya fönü nasıl çekilir?

Arkadaşlar merhaba diyor ve direk konuya giriyorum. Ben fönsüz gezemiyorum saçlarım kabar kabar ve evde fön çekiyorum da acaba bu Brezilya fönü nasıl çekilir? Onu bilmiyorum siz biliyormusunuz?
  4. evde brezilya fönü yapmanın incelikleri

evde brezilya fönü yapmanın incelikleri

Brezilya fönü nasıl çekilir evde brezilya fönü nasıl yapılır Merhaba Melek'ler... BU sayfamızfa fön çektirmeyi seven ve brezilya fönününden hoşlana hanımlar için, evde brezilya fönü çekmenin incelikleri hakkında bilgileri paylaşıma sunuyoruz arkadaşalrım. Buyrun brezilya fönü nasıl çekilir öğrenelim arkadaşlarım :) Brezilya fönü’nü çekmeden önce saçlar normal şekilde yıkanar. Brezilya...
  5. Brezilya Fönü Nasıl Çekilir

Brezilya Fönü Nasıl Çekilir

Brezilya Fönü Nasıl Çekilir Kızlar çok acil yazın ben evde brezilya fönü çekecem ama Brezilya Fönü Nasıl Çekilir bilmiyorum :S

Sayfayı Paylaş