gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Brezilya nakışından çok güzel örnekler

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Brezilya nakışından çok güzel örnekler
    off ya süperler bunlar canimya,emegine saglik tskler guzel paylasimin icin ablam benim,,,

Brezilya nakışından çok güzel örnekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Brezilya Nakışı ve yapımı

Brezilya Nakışı ve yapımı

brezilya nakışı yapılışı brezilya nakışı nasıl yapılır yapımı video nasıl yapılır video
  2. Brezilya Nakışı Tepsi Örtüsü

Brezilya Nakışı Tepsi Örtüsü

brezilya nakışı brezilya nakışı tepsi örtüsü nasıl yapılır video videolu anlatım harika Melişlerim Çok Şık Tepsi Örtüsü Mutlaka Bakmalısınız Bu konu Emeklilik Hobileri Sitesinden alınmıştır. Daha fazla modellere buradan ulaşabilirsiniz.
  3. Güllü,dallı çok hoş kudela nakışından örnekler

Güllü,dallı çok hoş kudela nakışından örnekler

İster evinize ister kızınızın çeyizine yapabileceğiniz çok hoş güllü,çiçekli kudela nakışından örnekler sizler için.
  4. Brezilya nakışından birkaç örnek model

Brezilya nakışından birkaç örnek model

Brezilya nakışını beğenen ve yapmayı seven hanımlar için birkaç örnek model Çok şık durmakla beraber,sabır isteyen bir nakış modeli.Ama bizim becerikli hatunlarımızın yapamayacağı el işi yoktur sanırım:)
  5. Brezilya Nakışı Ve Yapımı...

Brezilya Nakışı Ve Yapımı...

Brezilya Nakışı Yapımı Brezilya Nakışı Modelleri Ben pek anlamam örgü nakıştan filan ama görünce insan dayanamıyor ve hemen bende paylaşayım dedim...Resimlerde böyle anlatmış ama umarım siz halledersiniz...Zaten emeğin sonunda süper bişey ortaya çıkıyor...Buna değer değil mi meleklerimiz....:) Bu nakışlarda ilginizi çekebilir....Muhteşemler....

Sayfayı Paylaş