gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Brezilyanın Resmi Dili nedir acaba

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam kızlar ben Brezilyanın Resmi dilini çok merak ettim acaba Brezilyanın Resmi Dili nedir bu konuda bilgisi olan arkadaşım varsa yazsın da merakımı giderim:)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Brezilyanın Resmi Dili Nedir

Brezilyada Konuşulan Resmi Dil Nedir

Brezilya konum olarak Güney amerika kıtasında yer alır. Ülkede konuşulan resmi dil Portekizcedir. Brezilya’da başkan, milletvekilleri, senatörler, valiler, belediye başkanları, eyalet ve şehir meclisleri üyeleri dört senede bir yapılan seçimlerle belirlenir. Ülkenin nüfusu 1 milyonun üzerindedir.

Brezilyanın Resmi Dili nedir acaba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acaba neden

acaba neden

türkler sekerin erimesi için sag dan sola dogru cayı karıstırırlar ama yabancılar soldan saga dogru karıstırırlar ndn_?
  2. Evlilğin dili olsa ne söyler acaba?

Evlilğin dili olsa ne söyler acaba?

Evliliklerin kimi mutlu başlıyor, kimi mutsuz, kimi mutlu sonla bitiyor, kimi ise acı sonlarla.Evlilik hayatınız boyunca yaşadıklarınızı bir siz birde evli olduğunuz insan biliyor.Peki evlilik denilen yaşam biçiminin bir dili oslaydı ne olurdu.?Olan olurdu:):):):)Bence iyi olurdu hayatımıza yön verirdi:)İşte sizlere haşmet babaoğluna ait bir yazıyı sunuyorum:)Ne güzel de anlatmış:) Aşk...
  3. Dil Nedir ?

Dil Nedir ?

dil nedir kısaca dil nedir, nasıl kullanılır, nasıl oluşmuştur, kimler kullanabilir merak edenler için yazımıza buyrun arkadaşlar. Dilin özellikleri Çok geniş anlamıyla dil, düşünce, duygu ve güdüleri, doğrudan doğruya ya da dolaylı olarak bildirmeye yarayan herhangi bir anlatım aracıdır. Bu tanım bütün canlıların kendi aralarındaki bildirişimlerle ilgili işaret sistemlerini...
  4. 11 Resmi dili olan ülke hangisidir

11 Resmi dili olan ülke hangisidir

Kızlar 11 Resmi dili olan ülke hangisidir acaba bilen var mı? Bana bu konuda bilgi verecek olan arkadaşlarıma şimdiden tşklerimi sunuyorum.
  5. Güney Afrika 11 Resmi dili olan ülke

Güney Afrika 11 Resmi dili olan ülke

11 Resmi dili olan ülke Güney Afrika 11 Resmi dili olan ülke hangisidir on bir resmi dili olan ülkeler Az önce bir misafirimiz çok meraklı çıktı ve aklıma hiç gelmeyen bir soru sordu bize:) 11 Resmi dili olan ülke hangisi diye. Ben de araştırdım ve Güney Afrika'nın 11 resmi dili olduğu hakkında bilgilere ulaştım Melek'ler. On Bir Resmi Dilin Gölgesinde Güney Afrika: Farklılığın Gücü...

Sayfayı Paylaş