gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Britney Bu Kez Ucuz Kurtuldu

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Polislerin ikazlarına rağmen uzun bir süre arabasıyla yoluna devam eden ünlü şarkıcı, bir benzincide zorlukla durduruldu. Spears, polisleri paparazziler tarafından takip edildiği için hız yaptığına ikna edince ceza yemekten son anda kurtuldu

Britney Bu Kez Ucuz Kurtuldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Terör bu kez Giresunda

Terör bu kez Giresunda

Terör örgütü Giresun'da.. Devriye gezen güvenlik güçlerine, 5-6 kişi oldukları tahmin edilen teröristlerce ateş açıldı. Giresun'un Dereli ilçesi Kümbet Yaylası'nda devriye görevi yapan güvenlik güçlerine teröristlerce açılan ateş sonucu bir jandarma uzman çavuş şehit oldu. Alınan bilgiye göre, Dereli ilçesine bağlı Kümbet Yaylası Uzundere köyü kırsalında öğlen saatlerinde devriye görevi...
  2. Britney spears geçirdiği zor günleri ilk kez bir belgeselde anlatacak.

Britney spears geçirdiği zor günleri ilk kez bir belgeselde anlatacak.

Telegraph'ın haberine göre, 'Britney: Kayıtta' adındaki belgeselde, genç şarkıcı tutarsız davranışlarını ve yalnızlıkla savaşını anlatacak. Belgeselde Britney 'Oturup düşünüyorum da, ben akıllı bir insanım; peki bunları yaparken aklımda ne geçiyordu acaba?' 'Son iki üç yılda çok fazla şey yaşadım ve insanların bilmediği birçok şey var.' Belgesel 30 Kasım'da MTV'de yayınlanacak ve...
  3. ucuz kurtuldu

ucuz kurtuldu

ünlü manken Tuğba Özay'ın başından sorun eksik olmuyor şimdide ufak bir kaza atlattı........ TUĞBA ÖZAY KAZA GEÇİRDİ! CHP GENÇLİK KOLLARI ÜYESİ ÜNLÜ MANKEN TUĞBA ÖZAY, PARTİSİNİN CUMARTESİ GÜNÜ KADIKÖY'DE DÜZENLEDİĞİ MİTİNGDE GEÇİRDİĞİ KAZA SONUCU ÖLÜMDEN DÖNDÜ... CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Kemal Kılıçdaroğlu ile seçim otobüsünün üzerinde halkı selamlayan Özay,...
  4. Bu hayvanlar uçmuş :D

Bu hayvanlar uçmuş :D

Hırsızzzzzzzzzzzzzzzz..... Bırak ulan elimi.Manyak... :D yorumsuz.. Hmm mam bu pek dişime göre değilmiş :D Yanlış bişi var bu durumda :S Höstt :D Al bi daha .... Iyyy bu otun tadı berbat.... Hişş aloo kaldım lan burda ... Bu hareketin soğru mu sence ?!.... Ya banane bu benim.... Az daha az daha ha...
  5. Bu Kez Pittbull Isırıldı

Bu Kez Pittbull Isırıldı

Her seferinde alışık olduğumuz pittpull saldırılarında bu kez hedef insanlar değil pittpulldu... Kendisine saldıran pitbul köpeği ensesinden ısıran 11 yaşındaki çocuk kurtuldu.Brezilya'da 11 yaşındaki bir erkek çocuk, kendisine saldıran pitbul cinsi köpekten hayvanın ensesini ısırarak kurtuldu.Brezilya medyasında yer alan habere göre, Belo Horizonte kentinde amcasının bahçesinde oynayan 11...

Sayfayı Paylaş