gebe
  1. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

Bronşit

Konu, 'A-B' kısmında HİDOŞ tarafından paylaşıldı.

Sorunlarla karşı karşıya kalacağınızın işaretidir. Bu rüya, ailenizde bir kişinin hastalanacağına da işarettir.

Bronşit konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BRONŞİT: tanı ve tedavisi

BRONŞİT: tanı ve tedavisi

bronşit başlangıcı bronşit başlangıcı ve tedavisi bebeklerde tedavisi bebeklerde nasıl geçer BRONŞİT Nefes aldığımızda, hava; burundan soluk borusuna oradan da akciğerlere geçer. Soluk borusu, akciğerlere giden iki kola ayrılır. Bu kolların her birine bronş denir. Bu bronşların, çeşitli sebeplere bağlı olarak iltihaplanmasına bronşit denir. Bronşit, akut ve kronik olmak üzere ikiye ayrılır....
  2. Kronİk BronŞİt

Kronİk BronŞİt

Kronik bronşit sessiz başlayıp yavaş bir ilerleme göstererek yıllar boyu süren ve sonunda ağır solunum yetmezliğine yol açan bir hastalıktır, iki yıldan uzun bir süre zaman zaman yinelemelerle aylarca süren öksürük ve balgam yakınmaları olan bir hastaya, verem gibi aynı belirtileri veren başka bir hastalık olasılığı elendikten sonra kronik bronşit tanışı konabilir. Nedenleri : Kronik...
  3. Bronşiti ve Anfizemi Önleyin

Bronşiti ve Anfizemi Önleyin

Ya ben bu başlık altındaki,daha doğrusu sigarayla ilgili bi konuya asla girmezdim.Ama bu konuya elim gitti işte çünkü benimde broşitim var ve sigara kullanıyorum.Tedaviye başlarken doktor bu kapıdan çıkarken sigarayı alma eline astım olmak üzeresin demişti.Tedaviye devam etmedim zaten.Çok tıkanıyorum öksürüyorum daha birsürü sıkıntı... dönmemiştir inşallah astıma.Napim bu zıkkımıda...
  4. Astim bronşit belirtileri

Astim bronşit belirtileri

astım bronşit başlangıcı astım başlangıcı belirtileri başlangıcının belirtileri astım bronşit, astım bronşit nedir, astım bronşit tedavi astım bronşit başlangıcı, astım bronşit belirtileri nelerdir Astım bronşit belirtilerini ve tedavi yöntemlerini bilgilendiriyoruz bu yazımızda Melek'ler. Astım bronşit (bronşiyal astma): Özellikle başlangıç yıllarında solunum güçlüğüyle seyreden bir...
  5. Bronşit Bitkisel Tedavisi

Bronşit Bitkisel Tedavisi

Bronşit Bitkisel Tedavisi en etkili bitki havlıcandır halıcandan yapılan birçok karışım çok uzun süredir zaten bu rahatsızlığın tedavisinde kullanılmaktadır. Bronsit hava kirliliğiniz artması ile oldukça yaygın bir hastalık olmuştur. Bronşit için kesin özüm için Havlıcan Karışımlı Macun tam bir iksirdir ve çok etkilidir her yerde bulabilirsiniz çok marka üretmektedir. Genellikle Bal, Glikoz...

Sayfayı Paylaş