gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113

Bronz tunç mobilya modelleri

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

bu konu;bronz mobilya,pirinç ,tunç mobilya modelleri hakkında bilgi vermektedir.

Hayatım da ilerki yaş dönemlerim de böyle ağır mobilyalara sahip olmayı çok isterim.Şahsahayı,gösterişi seven azcık ta zenginlerin bütçesine hitap eden bu mobilayaları eminim sizlerde çok beğeniceksiniz.Altın sarısı,gümüş tunç modellerinden oluşan bronz mobilayalar,sosyetenin en çok tercih ettiği mobilya çeşididir.Yıllarını bu sanata vermiş,ustaların ellerinden çıkan bu el yapımı ürünler Türkiye de olduğu kadar dünya ülkelerinde de beğeni topluyor.Mobilya üreticileri özel,mekanın ihtiyacına uyucak ürünler tasarlıyor.Birbirinden çarpıcı bronz mobilya modellerini sizlerle paylaşıyorum

GüneşVeAy ve Asena_Sule bunu beğendi.
  2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    ayyyyyyyy beyzacım ayırt edilmez bunlar harikalar ya muhteşem ler hepsi birbirinde güzel

GüneşVeAy ve BEYZA21 bunu beğendi.
  3. GüneşVeAy

GüneşVeAy Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    43
    Ay hepsine bayıldım zaten artık eski şeyler moda oluyor çünkü o zamanın güzelliğini yakalayamıyorlar artık ama bunlar cok hoş hafif modern ama eski çok beğendim

Asena_Sule ve BEYZA21 bunu beğendi.
Bronz tunç mobilya modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğtaş mobilya modelleri 2010

Doğtaş mobilya modelleri 2010

doğtaş mobilya modelleri doğtaş 2010 modelleri 2010 mobilya spor Yeni evlenecekler evlilik hazırlığı yapanlar yada mobilyalarını değiştirmek isteyenler için 2010 doğtaş mobilya modellerini sizlerle paylaşıyorum
  2. Bahçe Mobilyaları Modelleri

Bahçe Mobilyaları Modelleri

Bahçe Mobilyaları Modelleri ekler misiniz lütfen sitenize, bahçemi yeniden dizayn edeceğim ama mobilya modellerinde kararsızım :S
  3. Doğtaş Mobilya Berjer Modelleri

Doğtaş Mobilya Berjer Modelleri

Modern Berjer Modelleri Doğtaş Mobilya Berjer Modelleri En Yeni Doğtaş Mobilya Berjer Modelleri Doğtaş Mobilya tasarımları kalitesi ile her sene en beğenilen berjel modelleri ile karşımıza çıkmaktadır. Oda dekorasyonlarınızda son derece büyük öneme sahip olan berjer modelleri ile istediğiniz dekoratif ortam değişimlerini yaratabilirsiniz. Özellikle çay- kahve sohbetlerinizde sizlerin...
  4. 2014 İlginç Mobilya Modelleri

2014 İlginç Mobilya Modelleri

Pop Art Mobilya Modelleri 2014 Şifonyer Modelleri En Modern Şifonyer Modelleri Mobilya dizaynı konusunda farklı modeller arasından seçim yaparak odalarınızda sıra dışı bir görünüm yakalamak istiyorsanız pop art tarzı dekore edilmiş mobilya tarzları sizlerin adeta kurtarıcılarınız olacaklardır. Pop art tarzı şifonyerler odalarında değişimi seven çocuklarınız ve gençleriniz için son derece uygun...
  5. 2014 Monaco Mobilya Modelleri

2014 Monaco Mobilya Modelleri

Yeni Sezon Monaco Mobilya Modelleri 2014 Monaco Mobilya Çeşitleri En Güzel Monaco Mobilya Mobilya Çeşitliliği Her oda dekorasyonunuzu en modern görünümlü mobilya modelleri seçiminde bulunmayı her zaman istersiniz. Sizler için yaptığım incelemede her odanız için Monaco Mobilya modelleri arasından tercihte bulunabileceğinizi söyleyebilirim. İncelemiş olduğum kaliteli markalar arasında her...

Sayfayı Paylaş